پکیج کار

ممکن است در طول سال به دفعات برای ما پیش بیاید که یکی از وسایل منزل مان خراب می شود و نیاز به تعمیر دارد و ما در این مواقع باید اقدام به تعمیر آن کنیم با پرداخت هزینه وسیله مورد نظر را تعمیر کرده و مجددا از آن استفاده کنیم. یکی از این وسایل منزل پکیج دیواری می باشد که باعث گرم شدن آب و گرمایش بیشتر منازل ما می گردد.

در اینجا قصد داریم تعمیرگاهی را به شما معرفی کنیم که از بهترین و ماهرترین متخصصان کمک بگیرد تا به تامین پکیج شما بپردازد در ادامه با ما همراه باشید تا یک پکیج کار بسیار حرفه ای را به شما معرفی کنیم.

پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر پکیج دیواری را نیز مشاهده فرمایید!

پکیج کار

معنی ارور پکیچ ها

هر دستگاهی که در منزل داشته باشیم پس از مدتی استفاده ممکن است خراب شود و عیب و ایرادی در آن به وجود بیاید که ممکن است از عملکرد نامناسب ما از استفاده از این دستگاه ها باشد.

یکی از این دستگاه هایی که در منزل استفاده می شود پکیج رادیاتور می باشد این پکیج ها باعث گرمایش منزل و همچنین گرم کردن آب برای حمام استفاده می‌ شود و ممکن است پس از مدتی استفاده عیب و ایرادی در آن به وجود بیاید و صدای بوق مانند از آن به گوش برسد که نشان دهنده ارور پکیج است در اینجا می خواهیم معنی ارور پکیج ها را برایتان بیان کنیم تا بیشتر با این دستگاه و وسیله آشنا شوید و اگر دستگاه پکیج شما دچار اختلال یا خرابی شد بتوانید از ارورهای هایی که بر روی آن به وجود می‌آید پی به خرابی و ایراد آن بشوید. هر پکیج ها ارور های مخصوص به خود را دارد.

نمی‌ توانیم بگوییم که این ارور که در اینجا نام می‌بریم را نشانه خرابی این قسمت از پکیج است بلکه هر برند سعی میکند تا پکیچ های خود را به گونه‌ای طراحی کند که ارور آن مخصوصاً پکیج باشد یعنی ارور ای که در پکیج شما با یک برند مشخص به وجود می‌آید ممکن است در پکیج دیگر با برند متفاوت شبیه به هم نباشد پس باید حتما از یک متخصص در این زمینه راهنمایی بگیرید.

یا اینکه ارور که بر روی پکیج ایجاد می شود را به وسیله دفترچه راهنما مشخص کرده و متوجه شوید که خرابی متعلق به کدام قسمت میباشد پس نیاز است که شما در هنگامی که اروری پکیج و بر روی نمایشگر آن ایجاد می شود با آگاهی لازم دفترچه آن راهنمایی کرده و قسمتی که خراب شده است را به دست تعمیر بسپارید بهتر است که هر چه سریعتر این کار را بکنیم چرا که اگر این خرابی بیشتر شود ممکن است که هزینه چند میلیونی برای شما به وجود بیاید که با تعمیر آن باید پرداخت کنید.

اگر پکیج شما از برندهای ایرانی می باشد می تواند به راحتی از نمایندگی های فروش و نمایندگی های خدمات پس از فروش دارند کمک بگیرید تا به منزل عمده و تکی شما را تعمیر کند اما اگر پکیج شما از یک برند خارجیش هم باید از سایت این بدن کمک بگیرید و نمایندگی های خدمات پس از فروش آن در داخل کشور را پیدا کرده و از آنها برای تعمیر پکیچ امتحان راهنمایی بخواهید

پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر پکیج بوتان را نیز مشاهده فرمایید!

معنی ارور پکیچ ها

علت خراب شدن مبدل حرارتی پکیچ

یکی از مشکلاتی که در پکیچ به وجود می آید خراب شدن مبدل حرارتی پکیج است در اینجا قصد داریم درباره علت خراب شدن مبدل حرارتی پکیج با شما صحبت کنیم مبدل حرارتی پکیج یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین قطعات در پکیج دیواری است که به صورت لوله های پرپیچ و خم درون پکیج نصب می شود و در مقابل شعله و مشعل پکیج باعث گرم شدن آب درون لوله ها می گردد .

این لوله های پرپیچ و خم به یکدیگر متصل هستند و هر چقدر که میزان این ینها بیشتر باشد گرمای لوله ها بیشتر شده و باعث داغ تر شدن آب می گردد.

برای اینکه مبدل حرارتی شما تعمیر شود باید حتماً عیب آن را متوجه شوید م.جنس مبدل حرارتی از مس درجه یک و مرغوب می باشد که پس از مدتی استفاده ممکن است رسوباتی در این لوله ها به وجود بیاید که باعث گرفتگی لوله میشود و باعث اختلال در عملکرد پکیج می گردد.

علائم مختلفی وجود دارد که باعث میشود شما متوجه شوید که در این قسمت از پکیج مشکلی به وجود آمده است که از جمله می توان به کم شدن فشار آب گرم یا گرم شدن بیش از حد پکیج و یا گرم نشدن شوفاژ ها و رادیاتور ها و یا اینکه طول کشیدن بیش از حد برای گرم شدن آب در حمام اشاره کنید و اگر شما این مشکلات را در پکیج مشاهده کردید باید متوجه شوید که مبدل حرارتی پکیج شما دچار نقص و اختلال شده است ست و باید هرچه سریعتر اقدام به تعمیر آن کنید تا بتوانید آب گرم مورد نیاز تامین شود.

یکی دیگر از اشکالاتی که ممکن است در مبدل حرارتی به وجود بیاید سوراخ شدن لوله های آن می باشد که به وسیله اسید شویی می توانید لوله های پکیج را شستشو داده و رسوب های احتمالی در لوله ها را برطرف کنید که این کار هم نیاز به مهارت لازم دارد و باید از یک متخصص کاربلد این کار را برای شما انجام بدهد .

بهتر است که در طول سال هر شش ماه یکبار از بهترین تعمیرکار پکیچ کمک بگیرید تا پکیچ شما سرویس کند و اگر اختلال یا خرابی به وجود آمده را برطرف نماید شما به این صورت هزینه کمتری بابت سرویس پرداخت می‌کنیم اما اگر اشکالی در یکی از قطعات پکیج به وجود می آید ممکن است هزینه بسیار هنگفتی بر روی دست شما بگذارد که در این مواقع باید تعمیر و یا تعویض قطعه مورد نظر بپردازید.

علت خراب شدن مبدل حرارتی پکیچ

علت خراب شدن ترموستات پکیچ

یکی دیگر از مشکلاتی که در پکیج وجود می آید خراب شدن ترموستات آن می باشد که باعث می شود پکیج به خوبی کار نکنند و این که باعث گرم نشدن آب میشود و باید از تعمیرکار تخصصی پکیچ کمک بگیریم تا این اشکالات را در پکیج برطرف نماید.

علت خرابی پکیج را پیدا کند خراب شدن ترموستات پکیج با ارور های که بر روی صفحه نمایشگر پکیج به وجود می‌آید مشخص می شود و شما باید هرچه سریعتر به رفع عیب آن بپردازید. ترموستات سیستم گرمایشی پکیج را اگر می خواهید که مطمئن باشید سالم است باید وقتی که پکیج روشن است سیستم آن را جدا کنید و بیرون بیاورید و که در این شرایط باعث خاموش شدن پکیج می‌شود اما اگر پکیج خاموش نشد نشان دهنده این است که ترموستات پکیج خراب است و دچار نقص شده است.

شما باید از یک تعمیرکار متخصص کمک بگیرید تا ترموستات را برای شما تعمیر کند به ایشان اقدام نکنید که خودتان را در منزل تعمیر کنید چرا که تعبیر قطعات تعمیر پکیج یک کار کاملا حرفه‌ای می‌باشد که باید حتماً یک متخصص آن را انجام بدهد.

ترموستات پکیج مهمترین قسمت پکیج است که باعث خاموش و روشن شدن به صورت اتوماتیک در پکیج می گردد و همچنین دمای مناسب را برای گرم کردن آب به درون پکیج تنظیم می نماید و حتماً باید هر چند وقت یکبار آن را سرویس کنید تا به هیچ عنوان خراب نشود چرا که با خراب شدن ترموستات پکیج کاملا پکیج شما از کار میافتد و باعث میشود هزینه زیادی برای شما در بر داشته باشد

علت خراب شدن ترموستات پکیچ

سرویس تخصصی پکیچ

در کشور ما ایران تعمیرکاران تخصصی پکیج بسیار زیادی وجود دارند که می توانند به راحتی انواع مختلف پکیج ها را از برندهای مختلف ایرانی و خارجی تعمیر کند و شما فقط کافی است که شماره تلفن و آدرس آن را بدانید و از آن و تحقیق کنید که برای تعمیر پکیج شما به منزل شما مراجعه کرده و آن را سرویس کنند و اگر نیاز بود به راحتی آن را برای تعمیر به محل تعمیرگاه خود ببرند و در آنجا اقدامات لازم برای تعمیر پکیج را انجام بدهند.

سعی نکنید از نیروهایی که تخصص لازم را در این زمینه ندارند کمک بگیرید و از آنها بخواهید که پکیج شما را تعمیر کنند چرا که اگر آنها تخصص را در این زمینه نداشته باشد ممکن است اقدام به خراب کردن بیشتر پکیج کنند و در این زمان این امکان دارد که پکیج شما دیگر تعمیر نشود و یا که ضرر و زیان بیشتری را به پکیج شما وارد کند و باعث می شود شما هزینه بسیار زیادی بابت تعمیر مجدد آن پرداخت کنید.

سرویس تخصصی پکیج نیاز به یک نیروی زبده و کارآمد دارد تا بتواند عیب و ایراد های احتمالی آن را برطرف کرده و اقدام به تعمیر آن کند تعمیرکار پکیچ دیواری سال ها در این زمینه تجربه کسب کرده است می تواند با تجربه ای که دارد انواع مختلف پکیج های دیواری را تعمیر نماید.

سرویس تخصصی پکیچ

عیب یابی کامل از پکیچ

ما در اینجا مرکزی را به شما معرفی کرده ایم که می توانید با خیال راحت به این تعمیرکار معتبر در یک مرکز تخصصی و پیشرفته اطمینان کنید و تعمیر و عیب یابی و تا سرویس کامل پکیج دیواری خود را به آنها بسپارید آنها به وسیله نیروی کارآمد و روزهای که تخصص لازم را دارند می‌توانند به تعمیر پکیج شما بپردازند و اشکالات احتمالی را در آنها برطرف کنند و بابت تعمیر و سرویس پکیج شما قیمتی منصفانه و مناسب و دریافت می نماید.

شما می توانید با خیال راحت به آنها اطمینان کرده و انواع مختلف تعمیرات اعتمادی در پکیج را به آن‌ها بسپارید یک تعمیرکار خوب پکیچ می داند که چه ایراد و خرابی در پکیج به وجود می آید و خیلی سریع و درست اقدام به تعمیر آن می کند.