هواگیری پکیج بوتان امروزه پکیج ها جایگزین سیستم گرمایشی در بیشتر خانه ها شده اند و علت استفاده نمودن آنها، پایین بودن مصرف سوخت و خیلی از موارد دیگر می باشد. پکیج ها به دلایل مختلفی در سال نیاز به تعمیر و سرویسکاری دارند که حتماً باید انجام شوند که خسارت های هنگفتی را به جای نگذارند.

هواگیری پکیج بوتان از جمله تعمیراتی می باشد که شما باید سالیانه انجام دهید. با توجه به اینکه هواگیری از دید برخی از افراد یک موضوع بسیار ساده می باشد که بسیاری از افراد آن را انجام نمی دهند، در نتیجه پکیج آنها به درستی کار نخواهد کرد و همچنین عمر آن نیز کمتر خواهد شد.

شما برای اطلاعات بیشتر در مورد هواگیری پکیج بوتان می توانید به سایت ما مراجعه نمایید که تمام و کمال اطلاعات کافی و لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد.

پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر پکیج بوتان را نیز مشاهده فرمایید!

مشکلات رایج پکیج بوتان

پکیج بوتان چه زمانی نیاز به هواگیری دارد ؟

هواگیری پکیج بوتان وقتی شما می خواهید از پکیج استفاده کنید حتما باید آن را هواگیری نمایید، در نتیجه بهترین زمان هواگیری پکیج بوتان هنگام شروع فصل سرما و همچنین زمانی می باشد که شما مدت زمان طولانی از پکیج استفاده نکرده باشید. همچنین وقتی شما پکیج را روشن نمودید و مشاهده کردید که با گردش آب در داخل پکیج آب شما شاهد صداهای غیر معقول و یا شرشر آب می باشید، حتماً باید پکیج خود را هواگیری کنید.

وقتی شما شاهد تنظیم نبودن دمای پکیج ها در سراسر نقاط آن می باشید حتماً باید آن را هواگیری نمایید، به طور مثال وقتی مشاهده کردید که دمای بالای پکیج سردتر از پایین می باشد، این امر نشان دهنده این بوده که شما حتماً باید پکیج خود را هواگیری نمایید.

از عوامل دیگر که نشان دهنده این می باشد که شما باید پکیج خود را هواگیری نمایید، نشتی آب در آن بوده، در نتیجه وقتی شما تمام این موارد را مشاهده نمودید و پکیج خود را هواگیری کردید، باعث می شوید که کارایی و عملکرد دستگاه شما به نحو احسن انجام شود

پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر پکیج دیواری را نیز مشاهده فرمایید!

مشکلات ناشی از پایین آمدن فشار پکیج

اهمیت هواگیری پکیج چیست ؟

هواگیری پکیج بوتان نکته ای که هنگام هواگیری باید به ان بسیار دقت کنید این است که حتماً پکیج را خاموش کنید و در صورت مشاهده نمودن هرگونه خرابی می توانید با نمایندگی های مجاز آن تماس بگیرید. اهمیت هواگیری پکیج بسیار زیاد می باشد که یکی از آنها افزایش عمر مفید پکیج شما خواهد بود .

وقتی شما پکیج خود را هواگیری می کنید باعث می شوید که بازدهی گرمایشی پکیج بیشتر شود و یکی از اهمیت های بارز هواگیری صفحه جویی در میزان مصرف سوخت می باشد که این امر برای مصرف کنندگان بسیار مهم خواهد بود، در نتیجه وقتی شما سالیانه پکیج خود را هواگیری می‌کنید باعث می شود که هزینه اضافی را بابت تعمیر و خیلی از موارد دیگر پرداخت نکنید که قطعاً برای شما بسیار اقتصادی و به صرفه تر خواهد بود.

روش هوا گیری پکیج بوتان

هواگیری پکیج بوتان به این منظور انجام می‌شود که گردش هوا و فشار های اضافه در داخل پکیج خارج شود، در نتیجه این امر باعث می‌شود که پکیج شما به خوبی آب را گرم نماید و همچنین چرخش آب نیز در آن صورت بگیرد.

روش هوا گیری پکیج بوتان به این صورت می باشد که شما ابتدا باید ایمنی لازم را در زمینه هواگیری انجام دهید، زیرا هنگام هواگیری آب داغ از پکیج خارج می شود، در نتیجه استفاده از دستکش و لباس مناسب از جمله موارد بسیار ضروری می باشد.

با توجه به اینکه در این نوع پکیج ها رادیاتور به موازات پکیج کار می‌کند، در نتیجه هوا گیری آن یک کار بسیار ساده می باشد. وقتی شما پکیج موردنظر رادیاتور را باز نمودید هوا از آن خارج می شود، در نتیجه بعد از اینکه هوا به خوبی خارج شد و همچنین هیچ گونه آب از آن بیرون نیامد، می توانید پکیج ها را ببندید.

همچنین با توجه به اینکه پکیج ها بعد از هواگیری دچار افت فشار می شوند ، شما باید شیر پرکن را باز نمایید و بعد از تنظیم شدن فشار آب آن را ببندید.

روش هوا گیری پکیج بوتان

روش هواگیری پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

آموزش هواگیری پکیج بوتان کالدا ونزیا یک موضوع بسیار مهمی می باشد، زیرا مواقعی که دسترسی به سرویس کار می باشد، شما با دیدن این آموزش ها می توانید پکیج خود را هواگیری نمایید، در نتیجه شما برای آموزش دیدن پکیج بوتان کالدا ونزیا میتوانید به مراکزی که به صورت اختصاصی به آموزش آن می‌پردازند مراجعه نمایید.

روش هواگیری این نوع پکیج شباهت بسیار زیادی با مدل های دیگر دارد، به این گونه که شما ابتدا باید به تنظیم پکیج خود توجه کنید که در حالت زمستان قرار داشته باشد و بعد از تنظیم بودن فشار دستگاه اطمینان پیدا نمایید.

همچنین توجه کنید که گردش آب در پکیج شما به خوبی صورت بگیرد تا هواگیری نیز به درستی انجام شود. توجه به سالم بودن شیر برقی و شیرهای رفت و برگشت نیز یک نکته بسیار مهم هنگام هواگیری می باشد.

آموزش عیب یابی پکیج بوتان

روش هواگیری پکیج بوتان مدل روما

هواگیری پکیج بوتان شما برای تعمیر و سرویس پکیج بوتان مدل روما می‌توانید از سرویس کار استفاده کنید، ولی در خیلی از مواقع این تعمیرات بسیار ساده می باشند که شما به آسانی می توانید آنها را خودتان به تنهایی انجام دهید، از جمله این تعمیرات هواگیری می باشد که اگر به صورت سالانه و در اوایل ماه سرد صورت نگیرد، باعث ایجاد اختلالات در پکیج خواهد شد، به همین منظور ما در این مقاله قصد داریم به آموزش هواگیری پکیج بوتان مدل روما بپردازیم تا اطلاعات شما کامل تر گردد.

برای هواگیری پکیج بوتان مدل روما ابتدا شما باید شیر آب گرم را باز کنید تا شعله به خوبی روشن شود و آب جریان بیفتد. در انتهای پکیج یک پیچ وجود دارد که شما باید حتما آن را باز کنید. همچنین توجه کنید که قبل از باز نمودن این پیچ‌ها، یک پارچه زیر پکیج و همچنین یک ظرف را در زیر آن قرار دهید تا آب های خروجی در داخل این ظرف ریخته شود و با توجه به اینکه آب های خروجی داغ می باشند، حتماً ایمنی لازم را انجام دهید.

بعد از باز کردن از پکیج فاصله بگیرید تا تخلیه هوا به خوبی انجام شود و بعد از اینکه هوا به خوبی تخلیه شد، شما می توانید مجددا پیچ‌ را در جای خود محکم کنید و بعد از پکیج استفاده نمایید.

انواع پکیج بوتان چیست ؟

روش هوا گیری پکیج بوتان مدل های دیگر

هواگیری پکیج بوتان پکیج ها مدل های متنوع دارند که شما در بازار شاهد فروش انواع مختلفی از آنها می باشید که یکی از این مدل ها پکیج بوتان اپتیما می باشد که یک مدل بسیار شناخته شده و پرمصرف بوده و دارای مزایا و ویژگی های منحصر به فردی نیز می باشد.

برای هواگیری باید شیر را در خلاف جهت ساعت بچرخانید تا فشار در داخل پکیج ها به حد مناسب برسد، در نتیجه تنظیم فشار در هواگیری یک نکته بسیار مهم می باشد که باید با دقت بالا انجام شود.

وقتی شما شیر را باز می کنید توجه کنید که فشار بیش از حد بالا نرود که این امر باعث خرابی پکیج شما خواهد شد.

در صورتی که هنگام هواگیری فشار آب بالا رفت، حتماً یکی از شیرهای آب گرم داخل منزل خود را باز نمایید تا فشار تنظیم شود و سرانجام بعد از اینکه فشار به خوبی تنظیم شد، پکیج شما به خوبی هواگیری شده است و شما با اطمینان خاطر می توانید از آن استفاده کنید.

روشن نشدن پکیج بوتان

نکات مهم هنگام هوا گیری پکیج بوتان

هواگیری پکیج بوتان پکیج بوتان یک محصول بسیار پرکاربرد می باشد که در خانه و مکان های متعدد مورد استفاده قرار می‌گیرد، در نتیجه قبل از استفاده نمودن از آن باید نکات خاصی را رعایت نمایید تا کارایی پکیج شما بهتر شود.

یکی از نکات مهم هواگیری پکیج بوتان این است که شما قبل از استفاده حتما باید پکیج خود را هواگیری نمایید، زیرا در غیر این صورت پکیج شما به خوبی کار نخواهد کرد و قطعا دچار خرابی و مشکلات دیگر خواهد شد.

برای افزایش میزان فشار شما باید شیر هواگیری را در خلاف عقربه ساعت بچرخانید و وقتی شما این کار را انجام دادید، فشار آب در داخل پکیج بالا رفته و بعد از آن شما باید صبر کنید تا عقربه فشار هوا به عدد یک و نیم بار برسد و بعد از آن شیر را ببندید.

بعد از اینکه شما تمام این مراحل را به خوبی انجام دادید، پکیج شما آماده به کار و استفاده نمودن می باشد.

هنگامی که شما می خواهید پکیج را هواگیری نمایید حتما به این موضوع دقت کنید که تنظیمات پکیج بر روی حالت زمستان قرار داشته باشد. همچنین از سلامت پمپ و گردش آب نیز اطمینان پیدا نمایید.

هنگام هواگیری دقت کنید که شیرهای رفت و برگشت حتماً باز باشند که توجه به این موضوع بسیار مهم و حائز اهمیت خواهد بود.