نصاب پکیج

نصاب پکیج فردی است که آموزش‌های لازم در مورد نصب پکیج را دیده‌اند و تخصص لازم در حوزه نصب پکیج راه باید به خوبی یاد گرفته باشند. و در حوزه گاز و برق و آب نیز اطلاعاتی داشته باشد تا بتواند نصب پکیج را در بهترین موقعیت انجام دهد و بدون هیچ مشکلی پکیج را نصب کند و بتواند تمام اطلاعات خود را در مورد نصب این پکیج به کار بگیرد پکیج مناسبی را نصب کند که هیچ مشکلی نداشته باشد.

این فرد این آموزش‌ها را از طریق تحصیلات دانشگاهی در رشته تاسیسات فنی حرفه‌ای باید یاد بگیرد و یا اینکه برخی از افراد هستند که به صورت تجربی و عملی در کنار یک فرد با تجربه و متخصص توانسته اند که این حرفه را یاد بگیرد و به کار بگیرند و برای هر فردی که در زمان های قبل که پکیج نبوده نصاب آبگرمکن بوده است نمی‌تواند به خوبی پکیج را تعمیر کند زیرا این نصب پکیج تخصص لازم را می خواهد که هر فردی نمی تواند متخصص و کرد آمد باشد .

پکیج دستگاه کاملا پیچیده است که برای نصب و راه اندازی آن علاوه بر آب و برق و از همه مهمتر به گاز نیاز دارد و کوچکترین سهل انگاری در نصب این دستگاه باعث می شود که جان ساکنین در خطر بیفتد و دچار گاز گرفتگی و یا برق گرفتگی شوند و پس باید هنگامی که می خواهید پکیج خود را نصب کنید به یک متخصص مراجعه کنید و اطمینان خاطر داشته باشید که متخصصان حرفه ای است و می‌تواند در بهترین زمان بهترین حال ممکن پکیج شما را نصب کند بدون هیچ مشکلی با توجه به متخصص بودن این فرد داشته باشید .

پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر پکیج بوتان را نیز مشاهده فرمایید!

نصاب پکیج

مراحل نصب پکیچ دیواری چیست ؟

امروز می خواهیم در مورد نصاب پکیچ دیواری به شما مطالبی را بازگو کنیم برای نصب پکیج دیواری ابتدا باید محل نصب را مشخص کنید که مناسب باشد و در برابر تابش مستقیم آفتاب نباشد و فضای کاملا مناسبی باشد یا اینکه محل کاملا ایمن و مناسب را انتخاب کنید و متناسب با نوع و موقعیت ساختمان پکیج های دیواری در آشپزخانه ها و یا بالکن نصب می‌شود و اولین اقدام در جهت نصب پکیج بر روی دیوار نصب کردن یک شابلون برای نگهداری این دستگاه می باشد و به وسیله پیچ های کاملاً استاندارد به دیوار محکم بسته می شود .

همچنین باید فضایی را برای پکیج در نظر بگیرید که کاملا مناسب باشد و از درجه مناسبی نیز برخوردار باشد ارتفاع نصب پکیج دیواری باید بسیار مناسب باشد همچنین پس از اینکه پکیج را به دیوار نصب کردید اتصالات لوله آب و آن را چک کنید که به خوبی وارد پکیج می‌شود یا نه اتصالات لوله گاز و برق را نیز بررسی کنید.

این موارد بسیار مهم می باشد و عدم رعایت این مواردی که ذکر کردیم باعث خطرات جانی و مالی برای افراد می‌شود و همچنین باید پکیج به خوبی در محل خود با پیچ و مهره نصب شده باشد که باعث سقوط و واژگونی پکیج نشود و دچار مشکل نشود.

برای اینکه ایمنی لازم را داشته باشد حتماً از شیلنگ های کاملا استاندارد که دارای قطر مناسب می باشد استفاده کنید و با پیچ های محکم این شلنگ ها را ببندید تا اطمینان خاطر از اتصالات داشته باشید حتما به این نکات توجه کنید تا دچار خسارات مالی و جانی نشوید پکیج شما صورت مناسب کار کند و کارکرد مناسبی داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر پکیج دیواری را نیز مشاهده فرمایید!

مراحل نصب پکیچ دیواری چیست ؟

مراحل نصب پکیچ زمینی چیست ؟

علاوه بر پکیچ دیواری پکیچ زمینی نیز وجود دارد که در این مطلب می خواهیم مراحل نصب پکیچ زمینی را به شما بازگو می‌کنیم . ابتدا باید محل مورد نظر را انتخاب کنید که مناسب با فضای کافی داشته باشد زیرا این پکيچ های زمینی سایز بزرگ هستند و دارای مخزن آب می‌باشد انتخاب محل نصب بسیار مهم است.
تاثیر بسیار زیادی بر روی کارکرد موثر پکیچ دارد شکستگی های لوله های پکیچ و نشتی آب را خاموش شدن ناگهانی پکیچ در آن ایجاد نشود بهتر است که نصب پکیچ در محل نامناسب نباشد ممکن است که این اتفاق ها برای پکیچ بیفتد باید در نظر بگیرید باید محل نصب پکیچ مناسب باشد و در محیط بسته مانند آشپزخانه نصب شود.
باید پکیج زمینی را جای نصب کرد که دسترسی به آن آسان باشد بهتر است که پکیچ را در نزدیکی انشعابات آب و گاز و برق نصب کنید تا به راحتی بتوانید لوله کشی را انجام دهید پکیچ های زمینی را جای نصب کنید که مانعی برای لوله کشی شوفاژ نداشته باشد.
همچنین باید دودکش مناسب برای نصب این پکیچ انتخاب کنید و در محلی که پکیج را نصب کنید رطوبت وجود نداشته باشد همیشه دودکش پکیچ را چک کنید که به خوبی نصب شده باشد تا دچار خطراتی نشوید اگر در جای مرطوب پکیج را نصب کنید ممکن است دچار گاز گرفتگی شود و بسیار خطرناک است در محلی که پکیج نصب می کنید باید اکسیژن به خوبی در جریان باشد و در مقابل اجاق گازی یخچالی کولر قرار ندهید همچنین در معرض مستقیم آفتاب یا وزش باد نیز این پکیچ ها را نصب نکنید پکیچ زمینی داری مخزنی است که به راحتی می توانید از آب آن نیز در زمانی قطع آب ایجاد شده است استفاده کنید.
نصاب پکیچ زمینی باید تمامی مواردی که ذکر کردیم را به خوبی انجام دهد تا یک پکیچ مناسب نصب کند تا دچار هیچ گونه خطراتی نشود.

مراحل نصب پکیچ زمینی چیست ؟

نکات مهم در نصب پکیچ

در هنگام نصب پکیچ باید به چه نکاتی توجه کنید و نکات مهم در هنگام نصب پکیچ این می‌باشد که قبل از نصب پکیج بر روی دیوار ابتدا باید دیوار مورد بررسی قرار بدهید که می تواند وزن پکیچ را تحمل کند یا نه باید دیوار ی محکم را انتخاب کنید تا پکیچ را بر روی آن نصب کنید اگر دیوار وزن پکیچ را می‌تواند تحمل کند ممکن است که بعد از چند وقته پکیچ به زمین بیفتد و دیوار خراب شود.

همچنین میزان فشار آب را نیز باید در نظر بگیرید که فشار مناسبی داشته باشد. و پکیج را در مقابل لوله گاز و لوله آب نصب کنیم تا نزدیک باشد تا بتوانید به راحتی پکیج را نصب کنید باید تمام اتصالاتی که به پکیج نصب می‌شود و مورد بررسی قرار بگیرد که به صورت محکم شده باشد تا هیچگونه آسیبی به پکیج وارد نکند.

همچنین باید نصب پکیچ را در مقابل اتصالات پریز برق نیز قرار دهید و پریز برق پکیچ نزدیک باشد تا بتوانید از آن استفاده کنید . فیلتر هوای آن را در محل مناسب نصب کنید تا به راحتی هوا در آنجا جریان داشته باشد و در مقابل اشتغالات مثل شعله گاز و رنگ قرار ندهید چون ممکن است که دچار آتش سوزی شود بهترین نصاب پکیچ سعی می کند که تمام این موارد را رعایت کنند تا یک نصب موفق داشته باشد.

نکات مهم در نصب پکیچ

ویژگی های نصاب حرفه ای پکیچ

برای اینکه یک نصاب حرفه ای را انتخاب کنیم باید به مرکز معتبر مراجعه کنیم و ویژگی های یک نصاب حرفه ای پکیچ ساز باید این گونه باشد که کاملا در کار خود حرفه‌ای باشد و بتواند در مدت زمان کوتاه به پکیچ را تعمیر کند و هزینه کمی نیز متقبل شود.

افرادی که با این شغل سر و کار دارند با دستگاه های گاز سوز سر کار دارند و کار آنها از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است کوچکترین علت و اثرگذاری باعث می شود که یک حادثه ی بزرگ و خطرناک ایجاد شود و به همین دلیل است که باید نصاب کاملا حرفه‌ای باشد از هوش و مهارت بالایی برخوردار باشد و توانایی جسمانی کافی داشته باشد و آموزش های لازم و گواهینامه مربوط به نصب پکیج را داشته باشد .

حتما آموزش‌های لازم را دیده باشد و بداند به صورت حرفه ای در کوتاه ترین زمان این کار را انجام دهد. مهارت بسیار بالایی داشته باشند لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای نصب و راه اندازی که داشته باشد از یا ویژگی یک نصاب حرفه که باید کاملا حرفه‌ای باشد و مهارت داشته باشد آموزش های لازم را دیده باشد و بتواند کار خود را به خوبی انجام دهد.

ویژگی های نصاب حرفه ای پکیچ

قیمت نصب پکیچ

اگر یک نصاب حرفه ای را باخبر کنید و در کمترین زمان بتواند پکیچ شما را به خوبی نصب کند باید هزینه نیز به او ارائه دهید هزینه نصب پکیچ معمولاً بر اساس خرابی پکیچ تعیین می شود و اگر پکیچ شما دچار مشکل شده باشد و لازم است که قطعات آن تعویض شود و برای درست کردن آن از قطعات یدکی جدید استفاده می‌شود و قیمت بالایی نیز دارد.

پس قیمت نصب پکیچ بستگی به نوع پکیچ شما دارد . برند پکیج و نوع پکیچ نیز بر اساس آن قیمت‌گذاری می‌شود یعنی اگر از برند های گران قیمت باشد قطعات آن نیز گران‌ قیمت است و قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند. پس نتیجه می‌گیریم که قیمت‌گذاری دستمزد پکیج بر اساس نوع پکیج و قطعاتی که باید تعویض شود قیمت گذاری می شود و هر چه مهارتی که یک نصاب پکیچ دارد قیمت گذاری می کند.

بهتر است که برای قیمت‌گذاری به مرکز ما مراجعه کنید ما سعی کرده ایم اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم .از نصاب های پکیج ما این اطلاعات دقیق را دریافت کنیم اگر قصد تعمیر پکیچ خود را دارید می‌توانید از تعمیرگاه های حرفه ای و نصاب حرفه ای ما استفاده کنید که در کمترین وقت زمان پکیچ شما را به راحتی نصب می کنند و هزینه‌ی نصاب پکیچ کمتری نسبت به هزینه های بازار دریافت می کنند.