نحوه ی تعمیر پکیچ

نحوه ی تعمیر پکیچ امروزه برای سیستم های گرمایشی منازل مسکونی و همچنین ادارات از پکیج های دیواری استفاده می‌شود و به دلیل اینکه این سیستم ها از مزیت های بسیار زیادی برخوردار می باشند باعث شده است که طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب نماید و بازار فروش بالایی داشته باشد.

این پکیج ها ممکن است بر اثر عوامل مختلفی دچار خرابی شوند که امروزه تعمیرگاههای در سراسر کشور وجود دارد که با افراد خبره و کارشناسی که در این تعمیرگاه وجود دارد به تعمیر پکیچ دیواری به بهترین صورت می‌پردازند و هرگونه خرابی در این وسیله پرکاربرد وجود داشته باشد در کمترین زمان ممکن و با یک هزینه ی مقرون به صرفه آنرا تعمیر کرده و در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهند.

نحوه ی تعمیر پکیچ

معرفی انواع پکیچ

نحوه ی تعمیر پکیچ پکیج ها انواع مختلفی دارند و هر کدام از آنها را برای مکان خاصی مورد استفاده قرار می دهند که در این قسمت می خواهیم به معرفی انواع پکیچ دیواری بپردازیم و شما را با نحوه کار کرد آن آشنا نماییم:

۱_اولین مدل از پکیج دیواری که در این قسمت می خواهیم آن را به شما معرفی کنیم مربوط به پکیج گازسوز زمینی می باشد که این پکیج دارای مزیت‌های بسیار زیادی است که از مزیت های این محصول می توانیم به این مورد اشاره مستقیمی داشته باشیم که فاقد صدا می باشد و به همین دلیل است که این پکیچ ها را به راحتی در داخل ساختمان های مسکونی نصب میکنند.

۲_از مدل دیگری از پکیج های دیواری که بتوانیم آن را به شما معرفی کنیم مربوط به پکیج های دیواری گازی می باشند که این پکیج ها اندازه های مختلفی دارند که محیط بسیار زیادی را اشغال نمی کنند و قابلیت نصب آسانی دارند و همچنین از مصرف گاز بیش از حد جلوگیری میکندو از مزیت های بسیار زیادی که این محصول دارد می‌توانید به این مورد اشاره مستقیم داشته باشیم که ایمنی بسیار زیادی دارد و اینکه کار کردن با آن بسیار آسان می باشد و می توانید دمای محیط را به هر اندازه که می خواهید تنظیم نمایید.

۳_مدل دیگری از پکیج پر مصرفی را که بتوانیم شما را با آن آشنا نماییم مربوط به پکیج شوفاژ فن دار می باشد که این نوع پکیج ها در قسمت پایینی خود دارای یک فن بسیار قوی می باشد و بیشتر این نوع پکیج ها را در محیط های باز نصب می کنند و اگر این پکیج ها در محیط های بسته نصب شوند باید حتماً از دودکش های دوجداره برای خروج هوای این پکیج ها به صورت صحیح و با رعایت استانداردهای مختلفی نصب شود.

حداقل قطری که برای لوله های هواکش مطابق با استاندارد ها امروزه مورد تایید کارشناسان عزیز قرار گرفته است معمولا حدود شش سانتی متر می باشد و از مزیت های بسیار زیادی که این محصول دارد.

ما بتوانیم آن هارا در این قسمت برای شما خوانندگان عزیز برشماریم مربوط به این گزینه می باشد که این نوع از پکیچ ها از راندمان کاری بسیار بالایی برخودار می باشند و همین عامل می تواند یکی از عوامل تاثیر گذار در پرفروش بودن این محصول محسوب می شود.

اگر به دنبال تعمیر و سرویس کولر گازی میگردید حتما ما رادنبال نمایید

معرفی انواع پکیچ

تعمیر پکیچ دیواری

نحوه ی تعمیر پکیچ خراب شدن پکیچ دیواری می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در این قسمت می خواهیم به بررسی این دلایل بپردازیم و اینکه افرادی که پکیچ دیواری آنها خراب شده است برای تعمیر پکیچ دیواری خود باید چه اقدامات لازمی را انجام دهند:

۱_اولین کاری که می‌توانیم برای تعمیر پکیج دیواری انجام دهیم این است که بهتر است از پنل هایی که در قسمتهای مختلف ساختمان نصب شده است هواگیری کنیم تا مطمئن شویم که آب اضافی در قسمت خروجی این پنل ها قرار نگرفته باشد و این کار را به راحتی همه افراد می‌توانند در منازل مسکونی خود انجام دهد که به وسیله یک پیچ گوشتی از قسمت خروجی این پنل ها هوا گیری نمایند.

۲_راهکار دومی که میتوانیم برای تعمیر پکیج دیواری در این قسمت برای شما خوانندگان عزیز اشاره نماییم مربوط به این است که به دلیل اینکه پکیج ها از سیستم های مجهز و پیشرفته ای برخوردار می باشند بهتر است که آنها را در اولین فرصت برای تعمیر به تعمیرگاه های مخصوصی که در سراسر کشور وجود دارد ببریم و کار تعمیر این محصول را به دست تعمیرکاران خبره و ماهر بسپاریم وبا این راهکار می توانیم از خراب شدن مجدد قسمت های مختلف پکیچ ها در مدت زمان کوتاهی جلوگیری نماییم.

تعمیر پکیچ دیواری

تعمیر پکیچ زمینی

نحوه ی تعمیر پکیچ یکی از انواع پکیج های پرمصرفی که می توانیم بگوییم در قسمت های مختلف استفاده می شود مربوط به پکیج زمینی می باشد که این نوع از پکیج ها به دلیل مزیت های بسیار زیادی که دارد امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و ممکن است که این پکیچ ها بر اثر عوامل مختلفی دچار پوسیدگی و خرابی در قسمت های مختلف خود شوند. که در این قسمت می خواهیم چند راهکار بسیار ساده ای را که در ابتدا برای تعمیر پکیج زمینی باید انجام دهیم رامورد بررسی قرار دهیم:

۱_اولین دلیلی که می تواند بیشتر به خراب شدن پکیج زمینی منجر شود این است که ممکن است درجه مانومتر آن به دلایل مختلفی بالا و پایین شود که اصلی‌ترین دلیل آن مربوط به فشار گاز درون لوله های پکیچ می باشد که شما می توانید در ابتدا برای تعمیر پکیچ زمینی به فشار و درجه مانومتری که روی پکیچ های زمینی وجود دار دقت کافی را داشته باشید که این درجه باید بین یک تا یک و نیم میلی متر باشد.

اگر درجه بالاتر و یا پایین تر از این مقدار معین شده باشد نشان دهنده این است که فشار گاز درون پکیج های زمینی نرمال نمی باشد و این پکیچ ناز به یک تعمیر اساسی دارد و امروزه مهم ترین دلیل خراب شدن پکیچ زمینی مربوط به این عامل بسیار مهم می باشد.

۲_راهکار مهم دیگری که امروز تعمیرکاران برای تعمیر پکیج های زمینی مورد استفاده قرار می دهند این است که قسمت‌های مختلف پکیج ها که شامل لوله ها و قطعات مختلف فلزی می باشد را به وسیله اسید های قوی شستشومی دهند تا اگر جرم و آلودگی در داخل قسمت های مختلف این پکیچ وجود داشته باشد و مانع از چرخش استاندارد آب در آن می شود را کاملاً از بین ببرند.

پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر چیلر هستید  رادنبال نمایید

تعمیر پکیچ زمینی

تعمیر پکیج دو مبدله

نحوه ی تعمیر پکیچ پکیج های دو مبدله یکی از انواع پکیچ های پر مصرف می باشد که از دو مبدل حرارتی در ساخت این پکیج ها استفاده شده است که یکی از این مبدل ها برای تامین آب گرم مصرفی و مبدل دیگری برای تامین آب گرم شوفاژ ها مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل اینکه این مبدل ها از حساسیت بالایی برخوردار می باشد.

ممکن است که در اثر عوامل مختلفی دچار خرابی شوند و یا نیاز به یک تعمیر اساسی داشته باشند که در این قسمت می خواهیم درباره نحوه تعمیر پکیج دو مبدله با شما خوانندگان عزیز سخنی بگوییم.

اولین موردی که باعث خراب شدن پکیچ دو مبدله شده است مربوط به گیر کردن املاح آب در لوله ها و ورودی مبدل ها می باشد که باعث خرابی این محصول می شود و اولین قدمی که تعمیر کاران برای تعمیر این نوع از پکیچ ها در نظر گرفته اند مربوط به شستشوی مبدل ها و لوله های این پکیچ ها به وسیله ی مواد شیمیایی مختلف می باشد که هر کدام از این مبدل ها باید به روش اختصاصی و زیر نظر کارشناسان عزیز انجام پذیرد تا مشتریان کاملاً از درست شدن پکیج های دو مبدله اطمینان خاطر کافی را حاصل نمایند.

به دلیل اینکه این پکیج ها بسیار حساس می باشند معمولاً از آنها برای ساختمان هایی که متراژ ۱۲۰ متر و یا بالاتر دارند مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین این نوع از پکیچ ها برای مکان هایی که آب های ورودی مناسبی را ندارند استفاده نمی شود زیرا املاح موجود در آب ها باعث میشود که سریع و تند پکیج ها در معرض خراب شدن قرار بگیرند.

جهت آشنایی با نحوه تعمیر پکیج دیواری مارادنبال نمایید

تعمیر پکیج دو مبدله

تعمیر پکیج تک مبدله

نحوه ی تعمیر پکیچ پکیج های تک مبدله همانطور که از نام های این محصول پیداست در ساخت و تولید این محصول از یک مبدل استفاده شده است و می‌توانیم بگوییم این نوع از پکیج ها هم نوعی از پکیج‌های می باشد که بر اثر سیستم های گرمایشی ساخته می‌شود و از یک مبدل برای گرم کردن آب مصرفی و گرم کردن آب شوفاژ مورد استفاده قرار می‌گیرد و به دلیل اینکه این نوع از پکیج ها دارای یک مخزن می باشد بیشتر در معرض خراب شدن قرار دارند.

از مهم ترین دلایلی که امروزه بیشتر منجر به خراب شدن پکیچ تک مبدله می انجامد مربوط به سوراخ شدن مخزن این نوع از پکیچ ها می باشد به دلیل اینکه در داخل این مخزن ها در مدت زمان طولانی آب باقی می ماند بشتر در معرض فرسایش و خراب شدن قرار می گیرند.

به همین دلیل است که تعمیرکاران بیشترین عامل خرابی این پکیچ ها را به خراب شدن مخزن آن اختصاص می دهند و اولین کاری که تعمیر کاران برای تعمیر پکیچ تک مبدله انجام می دهند این است که مخزن این پکیچ ها را از رسوبات به طور کاملی خالی می کنند و آن را شستشو می دهند و دوباره آن را نصب میکنند و تعمیر کاران بیشتر امروزه عقیده دارند که برای جلوگیری از خراب شدن کامل آن تمیز کردن مخزن های این محصول را هر دو ماهی حتما انجام دهند.

تعمیر پکیج تک مبدله

خراب شدن پکیچ نیمه کندانس

نحوه ی تعمیر پکیچ اگر بخواهیم درباره تعمیر پکیج نیمه کندانس با شما خوانندگان عزیز سخن بگوییم بهتر است ابتدا اطلاعات مفیدی را در رابطه با این پکیچ در اختیار شما قرار دهیم.

این پکیج ها نوعی از پکیج های دیواری می باشند که دارای کندانسورهای قوی حرارتی می باشند و امروزه برای مکان های بزرگ و عمومی مانند مدارس و مساجد از این پکیج ها استفاده می کنند و این پکیج ها به دلیل این که دارای یک کندانسور می باشد ممکن است که در مدت زمان کوتاهی دچار خرابی شود که افرادی که در رابطه با تعمیر این محصول آشنایی کاملی دارند.

امروزه تاکید می‌کنند که از پکیج هایی که دارای کندانسورهای کوچکتر می باشد استفاده نمایند زیرا اگر این کندانسورها خیلی بزرگ باشد باعث میشود که فشار بسیار زیادی را به دستگاه وارد کنند و در نتیجه این دستگاه ها سریع خراب شده و در این حالت است که باید به تعمیرگاه برده شوند و نیاز به تعمیر و هزینه مجدد داشته باشند.

به دلیل اینکه این کندانس ها از قیمت بسیار بالایی برخودار می باشد هزینه ی تعمیر آن ها نیز بالا است که این عامل برای مشتریانی که از این محصول استفاده می کنند می تواند هزینه بر باشد پس این افراد باید در نگهداری این پکیج های حساس نهایت دقت را داشته باشند تا بتوانند آن را نگهداری کنند و از خراب شدن آن جلوگیری نمایند.

خراب شدن پکیچ نیمه کندانس

خراب شدن پکیچ تمام چگالشی

نحوه ی تعمیر پکیچ پکیج های تمام چگالشی یکی از انواع پکیج های معروف و قدیمی باشد که دارای مزیت های بسیار زیادی است و یکی از مهمترین مزیت های این محصول در این مورد می باشد که با راندمان بالای ۹۰ درصد می توانند کار کنند واین نوع از پکیج ها با سوخت های مختلفی کار می کنند.

در هنگام نصب این پکیج ها باید دود کش مناسبی برای خروج دود غلیظی که حاصل از سوختن گازوئیل میباشد را نصب کنند با اینکه این نوع از پکیج ها راندمان کاری بالایی را دارند اما به دلایل مختلفی در معرض خراب شدن قرار گرفته اند که باعث شده است که تعمیرکاران مدت زمان زیادی را بگذرانند تا بتوانند این محصول را به نحو احسن تعمیر نمایند.

به دلیل اینکه قطعه های این محصول کمی قدیمی شده اند تعمیر کاران امروزه به سختی این محصول را تعمیر می کنند. به دلیل اینکه این نوع از پکیج ها دارای یک مخزن می باشد زمانی که شما از طریق های مختلفی آب را مصرف می‌کنید این پکیج قابلیت آن را ندارد که بتواند همه آب مصرفی شما را گرم کند .

اگر در مدت زمان طولانی از این پکیج استفاده شود این نوع از پکیج ها سریع خراب میشوندو مخزن آن ها سوراخ می شود که باعث می شود که آب از این مخزن ها چکه کند و تعمیر پکیج چگالشی توسط تعمیر کاران عزیز صورت بگیرد.

آن ها بتوانند با یک هزینه ی مقرون به صرفه ای آن را تعمیر کرده و در اختیار مصرف کنندگان و مشتریان عزیز قرار دهند تا مشتریان نیز از این پکیج های پرمصرف در مدت زمان طولانی استفاده ی بهینه ای داشته باشند.