تعمیر کولر گازی در غرب تهران

تعمیر کولر گازی در غرب تهران مجموعه ی ما ، تعمیر کولر گازی در غرب تهران را به وسیله ی تعمیر کاران مجرب ، با تجربه انجام می دهد . در این مقاله می خواهیم در رابطه با : انواع مدل کولر گازی _ علت نشت گاز کولر گازی _ چرا فیلتر کولر گازی کثیف می شود _ علت روشن نشدن کولر گازی _ پرتاب باد گرم از کولر گازی _ علت خاموش نشدن کولر گازی _ مطالبی ارائه کنیم پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید .

مرکز ما با دارا بودن یک مدیریت قوی و توانمند ، سابقه ی بسیار درخسان توانسته است به تمامی مشتریان در غرب تهران خدمات شایسته ای را ارائه بدهد سعی ما بر آن بوده در نرخ گذاری برای خدمات بسیار منصفانه عمل کنیم تا از بالارفتن قیمت تعمیرات کولرگازی بکاهیم .‌

مشتریان عزیز می توانند با تماس تلفنی و برقراری ارتباط با مشاوران ما به طور دقیق مشکل کولرگازی را بیان کنند تا در صورت نیاز تعمیر کاران قطعات تعویضی کولر گازی را به همراه داشته باشند . تعمیر کاران ما بسیار دقیق و وقت شناس ، متبحر هستند در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شده و بهترین خدمات را ارائه می دهند .

مجموعه ی ما آماده ی عقد قرار داد با هتل ها ، فروشگاه های بزرگ ، کوچک ، اداره جات ، ارگان ها و نهاد های دولتی برای نصب ، تعمیرات انواع کولر گازی در مدل های مختلف را دارا می باشد .

تعمیر کولر گازی در غرب تهران

انواع مدل کولر گازی

تعمیر کولر گازی در غرب تهران انواع کولر گازی ، کولر گازی یکی از بهترین وسیله ها برای منازل بحساب می آید با اینکه دارای قیمت نسبتا بالایی می باشد ولی تهویه و خنکی این دستگاه بسیار مبطوع است و ارزش صرف هزینه را دارد .

این وسیله دارای مدل های مختلفی مانند : کولر گازی یک پنجره ای ، کولر گازی پرتابل ، کولر گازی دو پنجره ای یا همان اسپیلت ، کولر گازی مولتی وی ، است .

در ادامه توضیحاتی برای این نمونه ها ارائه می کنیم

۱_ کولر گازی یک پنجره ای ، این نمونه ساختارش اینگونه است که کندانسور انتهای آن به سمت بیرون قرار گرفته است و هوا از طریق فن کندانسور داخل دستگاه دمیده شده و گرمای حاصله از کندانسور به بیرون انتقال داده می شود در این نمونه قسمتی از دستگاه در فضای باز قرار می گیرد و قسمت دیگر عموما در پنجره ی ساختمان نصب می شود این مدل کنترل ، و حالت گرمایش را ندارد

. ۲_ کولر گازی پرتال ، این کولر گازی قابل حمل است دارای کنترل است و برای مکان های کوچک بسیار مناسب است در فصل سرما هم می توان به عنوان بخاری از آن استفاده کرد این نمونه دارای لوله خرطوم است و گرمای محیط به وسیله ی آن به بیرون انتقال پیدا می کند این لوله در پشت دستگاه قرار دارد.

۳_ کولر گازی دوتکه (اسپیلت ) ، این نمونه از دو بخش ساخته شده است که به وسیله ی لوله ی مسی باهم در ارتباط هستند گاز سرد از طریق لوله ی باریک وارد قسمت داخلی دستگاه می شود و گاز گرم به وسیله لوله ی ضخیم تر به قسمت خارجی دستگاه فرستاده می شود این نمونه دارای ریموت ( کنترل) است این نمونه هم مدل معمولی دارد که مصرف برق بیشتری دارد و هم مدل اینورتر دارد که مصرف گازشان کمتر است .

میخواهید با نحوه تعمیر پکیج آشنا شوید این مقاله را دنبال نمایید

انواع مدل کولر گازی

علت نشت گاز کولر گازی

تعمیر کولر گازی در غرب تهران علت نشت گاز کولر گازی ، نشت گاز در کولر گازی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد مانند : استفاده ی بیش از حد از کولر و فرسایش قطعات آن ، سرویس نکردن دستگاه ، لرزش هایی که به خاطر تعبیه نشدن درست آن هنگام نصب به وجود آمده باشد.

پوسیده شدن لوله های انتقال گاز ، کندانسور ، کویل ها اگر تمامی این قطعه ها پوسیده شده باشند یا احیانا دچار آسیب دیدگی بر اثر ضربه شده باشند باعث ایجاد نشت گاز می شوند .

اشخاصی که از این وسیله ی گران قیمت استفاده می کنند باید همواره تلاش کنند تا بخوبی از این وسیله نگهداری کنند . به طور دوره ای و سالانه از سرویس کارهای متبحر بخواهند دستگاهشان را سرویس نموده تا عمر مفید دستگاه افزایش یابد و اگر کولر گازی مشکلی داشته باشد با سرویس های دوره ای مشخص می شود و از خرابی بیشتر و تحمیل هزینه های بالا کاسته شود .

وقتی بوی بد در کولر گازی مانند بوی استون به استشمام برسد به سرعت کولر را خاموش کرده و با سرویس کاران ما تماس حاصل نمایید چون این موضوع احتمال نشت گاز فریون را افزایش می دهد .

علت نشت گاز کولر گازی

چرا فیلتر کولر گازی کثیف می شود؟

تعمیر کولر گازی در غرب تهران خراب شدن فیلتر کولر گازی ، فیلتر کولر یکی از اجزای دستگاه شما می باشد که نیاز دارد به صورت صحیح نگه داری شود در غیر این صورت مشکلاتی را برای کولر گازی در بر خواهد داشت . کار فیلتر این است که آلودگی های اطراف مانند گردو غبار را به خود جذب می کند و نمی گذارد این آلودگی ها به قطعات داخلی دستگاه انتقال یابد .

هنگامی که این فیلتر کثیف باشد احتمال خرابی و فرسایش دستگاه شما بیشتر خواهد شد چون وقتی فیلتر خراب شود دستگاه برق بیشتری را برای خنک نمودن هوا استفاده خواهد کرد .

همچنین وقتی فیلتر کارایی خود را از دست بدهد باعث ایجاد آلرژی در افرادی می شود که از آن هوا تنفس می کنند وقتی آلودگی و گرد و غبار بیش از حد مجاز روی فیلتر باشد می تواند این آلودگی ها را به هوای اطراف انتقال بدهد .

وقتی فیلتر کولر سالم باشد باعث می شود تا هوای تمیز به راحتی از داخل پنل ها عبور نموده و یک هوای خنک و مطبوع را به فضای اطراف انتقال بدهد .

فیلتر خراب باعث می شود دمای درون پنل ها کاهش داشته و باعث ایجاد یخ زدگی درون شبکه ها شود این حالت بسیار مخرب بوده نتنها هوای درون محیط را خنک نمی کند بلکه باعث خرابی دستگاه هم می شود .

پس نیاز است به طور مرتب فیلتر سرویس یا در صورت قابلیت شستشو این کار صورت گیرد .

پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر پکیج را نیز دنبال نمایید

چرا فیلتر کولر گازی کثیف می شود؟

علت روشن نشدن کولر گازی

تعمیر کولر گازی در غرب تهران علت روشن نشدن کولر گازی ، روشن نشدن کولر گازی زمانی که به آن نیاز دارید می تواند به یک معزل روحی و روانی تبدیل شود . این روشن نشدن می تواند علت هایی مانند :

۱_ وجود اتصالات برقی
۲_ خرابی یا کثیف بودن فیلتر کولر
۳_ خراب بودن سیستم تهویه
4_ وجود برفک روی لوله های انتقال گاز
5_ بسته بودن راه خارج شدن آب
6_ احتمال خرابی برد کولر گازی
7_ ایجاد مشکل یا خرابی در کندانسور کولر گازی
۸_ خراب شدن کمپرسور
۹_ خراب شدن ترموستات
۱۰_ خراب شدن اورلود
۱۱_ سیم کشی اشتباه و غلط هنگام نصب و تعبیه کولر گازی
۱۲_ مسیری که گاز را انتقال می دهد دچار گرفتگی یا انسداد باشد.
۱۳_ هنگامی که احساس باد گرم در کولر کردید اقدام به سرویس آن ننموده باشید .
( کولر گازی هم مانند بعضی از وسایل برقی هنگام دچار مشکل یک سری حروف لاتین که در برخی موارد با اعداد همراه هستند را روی صفحه نمایشگر به عنوان کد خطا به نمایش می گذارد پس به این کدها توجه نمایید) .

در صورتی که هر کدام از این خرابی ها برای کولر گازی پیش بیاید احتمال دارد کولر گازی شما روشن نشود در این صورت لازم است برای تعمیر آن خودتان اقدام نکنید بلکه شما می توانید به ما اعتماد کنید و با سرویسکاران ما این مشکل را در میان بگذارید تا در سریعترین زمان ممکن در محل حاضر شده و به شما کمک کنند .

علت روشن نشدن کولر گازی

پرتاب باد گرم از کولر گازی

تعمیر کولر گازی در غرب تهران در صورتی که از کولر گازی خود احساس پرتاب باد گرم کردید باید به تعمیر کولر گازی فکر کنید . اگر سرویس کولر گازی را به طور دوره ای و منظم انجام دهید از این دست مشکلات برای دستگاه پیش نمی آید بطور کل بعضی از عوامل می تواند باعث برتاب باد گرم در کولر گازی شوند که عبارتند از :

۱_ کثیف شدن فیلتر هوای کولرگازی با آلودگی هایی مانند گردوغبار ، در این صورت می توانید فلیتر را سشت و شو داده یا تعویض نمایید .

۲_ خالی یا کم شدن گاز کولر گازی ، در این صورت دستگاه نیاز به شارژ گاز خواهد داشت.

۳_ احتمالا ، فن موتور دچار خرابی شده است.

۴_ کمپرسور کولر گازی از کار افتاده باشد.

۵_ ترموستات های کولر گازی درست تنظیم نشده باشد چون ترموستات وظیفه اش این است که دما را کنترل کند.

۶_ برد کولر گازی سوخته باشد در بعضی موارد بردها تعمیر می شوند در غیر این صورت نیاز به تعویض دارد.

۷_ کندانسور کولر گازی به اشتباه پوشیده شده باشد.

۸_ خازن های دستگاه خراب شده باشند ، در این حالت خازن های کولر نیاز به بررسی یا تعویض دارد.

۹_ اگر کندانسور دستگاه مستقیما روبه آفتاب باشد گرمای نور خورشید احتمال پرتاب باد گرم را بیشتر می کند پس نیاز است حتما کندانسور دارای سایبان باشد تا از گرمای مستقیم آفتاب در امان باشد .

اگر به دنبال تعمیر کار برای چیلر هستید این مقاله را دنبال نمایید

پرتاب باد گرم از کولر گازی

علت خاموش نشدن کولر گازی

تعمیر کولر گازی در غرب تهران علت خاموش نشدن کولر گازی ، همان طوری که کولر گازی می تواند به یک باره خاموش شده و دیگر روشن نشود به صورت بلعکس روشن مانده و دیگر خاموش نشود و شما مجبور شوید اتصال آن از برق را جدا کنید.

این مشکل می تواند دلایل گوناگونی مانند : احتمال دارد بردی که دما را کنترل می کند و به دستگاه دستور آن ، آف را می دهد از کار افتاده یا خراب شده باشد ، علت بعدی که می تواند باعث شود دستگاه شما یک سره کار کند کوتاهی اتصال ترموستات باشد در صورتی که اتصال کوتاه باشد ترموستات به صورت یک سره ولتاژ را به کمپرسور میفرستد .‌

یکی دیگر از دلایلی که بسیار شایع است می تواند کثیف شدن کندانسور باشد در کندانسور کویل هایی موجود است که گرما را به خود جذب می کند وقتی کندانسور کثیف باشد عمل جذب بدرستی اتفاق نمی افتد و باعث می شود کندانسور یک سره کار کند تا بتواند دما را خنک کند .

علت بعدی می تواند مشکل در ترموستات باشد وقتی ترموستات خراب باشد باعث می شود کمپرسور به صورت یک سره کار کند . علت دیگری که می تواند باعث یک سره کار کردن و خاموش نشدن دستگاه باشد خراب شدن برد کنترل اصلی کولر گازی باشد چون کنترل اصلی است که ولتاژ همه ی قطعات را کنترل و تامین می کند.

در این صورت امکان دارد کمپرسور یک سره کار کند قطعه ی دیگری که در صورت خرابی باعث خاموش نشدن کولرگازی می شود ترمیستور نام دارد کار این قطعه این است که دمای محیط را اندازه گیری می کند و به برد کنترل وصل می باشد اگر خراب باشد باعث می شود کمپرسور به طور دائم کار کند .

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید به مجموعه ی ما اعتماد کنید

علت خاموش نشدن کولر گازی

خدمات تعمیر کولر گازی در غرب تهران

تعمیر کولر گازی در غرب تهران مجموعه ی ما علاوه بر تعمیر کولر گازی خراب در غرب شهر تهران نصب انواع مدل های کولر گازی ، تعمیر وسایل برقی را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

مرکز ما تلاش نموده است خدمات برتر را به مشتریان با قیمت مناسب ارائه کند هدف ما همواره جلب رضایت مشتریان است قیمت های ارائه شده برای انواع خدمات نصب ، تعمیرات ، تحت نظر اتحادیه می باشد .

مشتریان عزیز می توانند به هر شکلی که تمایل دارند از مجموعه ی ما درخواست تعمیر کار داشته باشند راه های ارتباطی با مجموعه ی ما تماس تلفنی ، یا مراجعه به وبسایت مرکز می باشد مشتریان گرامی این اطمینان را داشته باشند در هر صورت که درخواست ارائه کنند تعمیر کاران ما در سریعترین زمان ممکن در محل حاضر شده و خیلی سریع کولر گازی را تعمیر می کنند تا حد امکان سعی می کنند این کار در محل انجام شود تا نیازی به انتقال کولر گازی به مرکز تعمیرات نباشد .

در صورتی که نیاز باشد کولر را برای تعمیر انتقال بدهیم به مشتری این اطمینان داده می شود که در سریع ترین زمان ممکن کولرشان تعمیر خواهد شد . اگر نیاز به قطعه تعویضی باشد آن قطعه بسیار با کیفیت خواهد بود تا از خرابی مجدد و تحمیل هزینه های اضافی به مشتریان کاسته شود . در صورتی که بلافاصله بعد از تعمیر مشکلی برای کولرگازی پیش بیاید تعمیر کاران ما مجدد در محل حضور پیدا کرده و رفع مشکل می نمایند . ( مشتری مداری رمز موفقیت مجموعه ی ما است )