تعمیر کولر گازی در جنوب تهران

تعمیر کولر گازی در جنوب تهران کولر گازی یکی از وسیله سرمایشی در فصل تابستان می‌باشد که تمام خانه به این محصول نیاز دارد و نقش بسیار مهمی بر سلامت افراد دارد چون اگر شما در فصل تابستان از کولر استفاده نکنید ممکن است دچار مسمومیت و یا گرما زده شوید.

انواع مختلفی از کولر گازی وجود دارد که هر کدام از آنها در مدل و برند های مختلفی طراحی شده و از نظر سایز نیز با یکدیگر متفاوت هستند این محصول در مراکز خرید متعددی به فروش می رسد و شما با قیمت مناسبی می توانید آن را خریداری کنید.

اگر شما این محصول را خریداری کردید و با مشکلات رایج زیادی مواجه شدید نگران نباشید و خونسردی خود را حفظ کنید و برای تعمیر کولر گازی به مکان های معتبری مراجعه کنید.

تعمیر کولر گازی در جنوب تهران یکی از مکان های قابل اطمینان است که شما خاطر جمع می توانید محصول خود را در این مکان ببرید و با کمترین هزینه و به کمک نیروهای خود آن را تعمیر کنید. اگر مشکل حمل و نقل کولر گازی دارید به کمک تعمیر گاه در جنوب تهران می توانید آنها را به خانه ها بیاورید و از هزینه های اضافی جابجایی جلوگیری کنید.

این افراد سابقه کاری بسیار زیادی دارند و در تمام این سال ها توانسته‌اند تمام کولرهای گازی قدیمی و پیشرفته را تعمیر کنند و به شما تضمین می‌دهند که پس از تعمیر دیگر کولر گازی با مشکل مواجه نشود.

تعمیر کولر گازی در جنوب تهران

نکات جلوگیری از مشکلات کولر گازی

تعمیر کولر گازی در جنوب تهران انواع مختلفی از کولر وجود دارد که در بین این محصول گازی بهترین نوع کولر ها می باشد. شما باید نکات مختلفی را رعایت کنید تا با خراب شدن کولر گازی مواجه نشوید مادر زیر می‌خواهیم به موارد مهمی بپردازیم که شما با رعایت کردن این موارد سالیان سال دیگر با این مشکلات مواجه نشوید.

ابتدا شما باید کولر گازی را به صورت صحیح در مکان نصب کنید چون اگر نصب را به خوبی انجام ندهید با نشت آب مواجه می شوید. شما باید کولر گازی را مرتب تمیز کنید چون اگر این کار را انجام ندهید سرمای کافی را در محیط احساس نمیکنید چون گرد و غبار بسیار زیادی در بدنه قطعات کولر گازی می شیند که مانع کارایی محصول میشود.

از آنجایی که گاز نقش بسیار مهمی در این محصول دارد شما باید همیشه گاز کولر گازی را کنترل کنید چون اگر گاز از دست برود مشکلات جانبی زیادی ایجاد میشود. کندانسور نقش بسیار مهمی در کولر گازی دارد شما باید این محصول را مرتب تمیز کنید و یا در هنگام روشن کردن کولر به تنظیم دما توجه کنید.

یکی از مواردی که ممکن است کولر گازی همیشه دچار مشکل شود کنترل نکردن برق ورودی می باشد شما همیشه باید نوسانات برق را در نظر بگیرید و اگر ولتاژ برق پایین باشد با سوختگی کولر مواجه می شوید.

کولر گازی قطعات پیچیده بسیار زیادی دارد و اگر شما تمامِ این قطعات را زیر نظر نگیرید و مرتب آنها را تمیز نکنید قطعا یک قطعه به قطعات دیگر آسیب می رساند. شما هر وسیله‌ای که داشته باشید باید از آن مراقبت کنید تا بتوانید سالیان سال مانند روز اول از آن استفاده کنید.

پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر چیلر در تهران را نیز دنبال نمایید

نکات جلوگیری از مشکلات کولر گازی

علت کار نکردن فن کولر گازی

تعمیر کولر گازی در جنوب تهران فن در کولر گازی نقش بسیار مهمی دارد و اگر کار نکند قطعا کولر مزایا و کارکرد خود را از دست می‌دهد که ما در زیر می‌خواهیم به علت کار نکردن این محصول بپردازیم. شما باید سالانه به تعمیر کولر گازی بپردازید و به قطعه ای به نام فن توجه ویژه داشته باشید چون اگر این محصول کار نکند ممکن است سرما در محیط ایجاد نشود و با نشت آب مواجه شوید

. یکی از علت های مهم کار نکردن فن سوختن خازن است که یکی از ساده ترین مشکل می باشد که شما با تعویض کردن خازن و محکم کردن قطعه به نام کمپرسور می توانید آن را به جریان بیاندازید.

اگر موتور فن به مشکل بر بخورد تاثیر تنگاتنگی بر علت کار نکردن فن کولر گازی دارد چون موتور فن نیروی کافی را به فرن میرساند و فن با گردش کردن می تواند آب را از پمپ دریافت و هوای خنک را در محیط ایجاد کند.

اگر جریان برق ضعیف باشد ولتاژ کافی به موتور فن نمی‌رسد و فن قدرت چرخش ندارد و از کار می رود. اگر ترموستات از کار بیفتد قطعاً روی کار نکردن فن کولر گازی تاثیر می گذارد شما برای رفع این مشکل ابتدا باید ترموستات را تعمیر کنید و خود به خود فن به کار خود ادامه می دهد.

علت کار نکردن فن کولر گازی

تعمیر خنک نکردن کولر گازی

تعمیر کولر گازی در جنوب تهران شاید سوال بسیاری از افراد باشد که چرا کولر گازی خنک نمی‌کند؟ که به عوامل های مختلفی بستگی دارد و اگر شما مشکل را برطرف کنید نیاز نیست هزینه‌های زیادی را صرف کنید و به راحتی و در کمترین زمان می‌توانید از سرمای کولر گازی لذت ببرید. کارایی کولر گازی خنک کردن محیط می باشد و اگر این کار را از دست بدهد قطعا مشکلاتی بر سر راه وجود دارد که شما باید مشکلات را از بین ببرید که در زیر به چند نمونه از علت خنک نکردن این محصول می پردازیم.

اگر شما سالانه کولر گازی را تمیز و سرویس نکنید با این مشکل مواجه می شوید. فیلتر در کولر گازی نقش بسیار مهمی دارد و عامل اصلی برای خنک کردن محیط می باشد اگر این قطعه خراب شود و یا مسدود شود گرما در محیط ایجاد می کند و یا اگر فن یا موتور فن بسوزد و یا خراب شود شما هوای گرم را بیشتر از هوای سرد احساس می‌کنید.

قطعاً کولرهای گازی تاریخ انقضا دارند و اگر شما مدت های زیادی از این محصول استفاده کنید با فرسودگی مواجه می‌شوید و مانند روز اول کارایی مثبتی خود را از دست می دهد. شما با تعمیر کردن مخزن و خازن کولر گازی و قرار دادن کندانسور در محل مناسب می توانید این مشکل را به راحتی برطرف کنید.

پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر پکیج بوتان  را نیز دنبال نمایید

تعمیر خنک نکردن کولر گازی

رفع بوی بد کولر گازی

تعمیر کولر گازی در جنوب تهران یکی دیگر از مشکلات رایجی که ممکن است برای افراد ایجاد شود بوی بد کولر گازی است که شما با روش های مختلفی می توانید این شما با تعمیر کردن مخزن و خازن کولر گازی و قرار دادن کندانسور در محل مناسب می توانید این مشکل را به راحتی برطرف کنید بوی بد را از بین ببرید.

وقتی شما کولر گازی را روشن می کنید ممکن است بوی بدی از درون کولر در اتاق بپیچد که شما را آزار می دهد و شما با روش های مختلفی می توانید از دست این بوی بد راحت شوید و از سرما عالی این محصول در تابستان لذت ببرید.

شما با تمیز کردن فیلترها و پنل های داخلی و خارجی می توانید هرگونه گرد و غبار و بوهای بدی که توسط باکتری ها ایجاد شده را از بین ببرید.

روش دیگری که می توانید از شر بوی بد کولر گازی راحت شوید تمیز کردن مخزن تخلیه می باشد که این ممکن است با تجمع قارچ ها و باکتری ها بوی بدی بگیرد. قطعه ای در کولر وجود دارد که به نام پنل داخلی است که بیشتر باکتری ها و گرد و غبار در این مکان تجمع می‌کنند و اگر شما به تمیز کردن این مکان توجه نکنید ممکن است بوی بدی در داخل اتاق ایجاد شود و خطراتی از جمله آلرژی شما را تهدید کند.

قسمت های مختلفی در کولر گازی وجود دارد که این قسمت ها بوی بد را ایجاد می‌کنند که ما در زیر به چند نمونه از قطعات مهم می‌پردازیم.کویل خنک کننده که تمام گرما و رطوبت را جذب و هوای سرد را ایجاد می‌کند و اگر سرویس نشود علاوه بر ایجاد گرما بوی بد را نیز ایجاد می کند.

رفع بوی بد کولر گازی

علت صدای زیاد کولر گازی

تعمیر کولر گازی در جنوب تهران شما باید در فصل تابستان به فکر تعمیرات کولر گازی باشید چون این محصول بسیار حساس است و نیاز به سرویس کردن دارد چون مشکلات زیادی ممکن است در کولر گازی ایجاد شود که رایج ترین آن صدای زیاد این محصول می باشد که شما اگر علت آن را بدانید قطعا به راحتی مشکل را برطرف می کنید.

یکی از علت اصلی این محصول پر کاربرد سرویس نکردن می باشد چون اگر شما این محصول را تمیز کاری نکنید قطعا گرد و غبار زیادی که در درون قطعات ایجاد می‌شودکارایی را ضعیف می کند.

یکی از قطعات مهم کولر گازی کمپرسور می باشد که اگر فرسوده شود و یا سیم پیچی آن به خوبی صورت نگیرد فشار زیادی بر روی این محصول ایجاد می‌شود که صدای زیادی دارد.

یکی دیگر از علت صدای بیش از حد کولر گازی این است که ممکن است اجسامی مانند سنگ و یا شیشه وارد کندانسور کولر شود و پایه های کندانسور را شل میکند و موتور فن از کار می‌افتد و صدای شدید ایجاد می کند و به مرور زمان کولر میسوزد.

اگر کولر گازی به خوبی روی دیوار نصب نشود ممکن است پنل بیرونی آن همتراز دیوار نباشد و با هر بار روشن کردن کولر شما با صدا مواجه شوید. اگر کولر گازی صدایش زیاد باشد

قطعاً متعارف نیست پس به این نتیجه می‌رسید که محصول مورد نظر با مشکلاتی روبه‌رو شده است که علت صدای زیاد این محصول به عوامل های مختلفی بستگی دارد و یکی از این علت‌ها بسته نشدن درست قاب پنل داخلی می باشد. و شما به راحتی با پیچ و مهره کردن این دریچه در مکان مورد نظر و بدون هیچ هزینه ای می توانید مشکل را برطرف کنید.

علت صدای زیاد کولر گازی

اگر به دنبال تعمیر و سرویس کولر گازی هستید این لینک رادنبال کنید

علت نشت آب از کولر گازی

تعمیر کولر گازی در جنوب تهران ما ممکن است کولر گازی با مشکلات زیادی مواجه شود که یکی از رایج ترین مشکل نشت آب کولر گازی است. علت های مختلفی وجود دارد که شما با این مشکل مواجه می شوید به عنوان مثال اگر شما فیلتر کولر را سالانه تمیز نکنید ممکن است آب در فیلتر جمع شود و فیلتر هوا مسدود و آب از کولر نشت کند.

پمپ در کولر کارایی بسیار زیادی دارد و به تخلیه آب کمک بسیار زیادی می‌کند و اگر پمپ دچار شکستگی و یا فرسودگی شود ممکن است آب را به خوبی تخلیه نکند و با نشت آب مواجه شوید پس بعد از مشاهده این مشکل باید پمپ را تعویض کنید.

در کولر گازی قطعه ای به نام سینی تخلیه آب وجود دارد که نقش ناودان را در کولر ایفاء می‌کند اگر دچار مشکلاتی از جمله فرسودگی شود قطعا نمی تواند آب را به جریان بیندازد و در نتیجه کم کم آب از کولر گازی نشتی می کند.

علت دیگری که ممکن است شما با این مشکل روبرو شوید این است که در هنگام نصب کولر گازی شما به خوبی لوله های خروجی را نصب نکرده اید و یا در هنگام نصب نکات مهم را رعایت نکرده اید که به مرور زمان با فشار زیاد آب لوله از جای خود کنده و با این مشکل مواجه می شوید.

در صورتی که شما کولر گازی را به خوبی نصب نکنید و در جای خود محکم نباشد با لرزش کولر گازی مواجه می شوید و پمپ تخلیه با شکستگی مواجه می شود.

علت نشت آب از کولر گازی

هزینه ی تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی در جنوب تهران هزینه تعمیر کولر گازی به عوامل های مختلفی بستگی دارد چون امروزه انواع مختلفی از کولر گازی در مدل و برند های مختلفی وارد بازار شده که هر کدام از آنها به دلیل پیچیده بودن سیستم داخلی به روش های مختلفی باید برای تعمیر در نظر گرفت و یا عوامل های دیگری به نوبه خود روی قیمت تعمیر تاثیر می گذارند.

کولر گازی در سایز های مختلفی طراحی شده و اگر نیاز به تعمیر داشته باشند قطعاً از نظر هزینه با یکدیگر متفاوت هستند چون کولر گازی بزرگ نیاز به وقت زیادی برای تعمیر دارد و وسایل ها و قطعات آن نیز گران تر می باشد و قطعات این نوع کولر نیز گران تر میباشد.

خرابی و مشکلی که در کولر گازی وجود دارد قطعاً می تواند هزینه ها را تغییر دهد چون ممکن است یک کولر گازی یک مشکل ساده داشته باشد که قطعاً هزینه تعمیر آن کمتر است ولی اگر مشکل این محصول بزرگتر باشد وقت زیادی را برای تعمیر باید صرف کنید و دستمزد تعمیر نیز بیشتر می‌شود.

اگر کولر گازی شما گارانتی داشته باشد و مشکل محصول شامل گارانتی باشد قطعاً شما به صورت رایگان می توانید محصول را به مرکز خرید ارسال کنید و آنها این محصول را که شامل گارانتی می باشد به صورت رایگان تعمیر می کنند. عامل دیگری که بر روی هزینه تعمیر کولرگازی بستگی دارد قطعه است چون کولر گازی قطعات مختلفی دارد که هر کدام از آنها اگر به مشکل بر بخورند قطعا نیاز به تعمیر دارند که هر کدام از آنها قیمت های مختلفی را به خود اختصاص داده اند.