تعمیر پکیج دیواری

تعمیر پکیج دیواری پکیج های دیواری یکی از انواع پکیج های پر کاربرد و پر مصرفی می باشد که امروزه برای ساختمان های مسکونی و اداری بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد و ممکن است بر اثر عوامل مختلفی دچار خرابی شوند که در این قسمت می خواهیم شما را با نحوه تعمیر پکیج دیواری آشنا کنیم.

پکیج دیواری انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها مجهز به سیستم پیشرفته می باشد و افرادی که به تعمیر این محصول می پردازند باید کاملاً در این زمینه تسلط کافی را داشته باشند تا بتوانند این محصول را بهترین نحوه ممکن تعمیر کرده و در اختیار مشتریان عزیز قرار دهند.

اولین مرحله از تعمیر پکیج دیواری که هر شخصی می تواند در منزل آن را انجام دهد مربوط به هواگیری می باشد که بسیار مهم است و کاملا راحت می باشد و در کمترین زمان ممکن صورت میگیرد و می تواند از خراب شدن بیشتر قطعه های دیگر به صورت کاملی جلوگیری نماید.

تعمیر پکیج دیواری

انواع مدل پکیچ دیواری

تعمیر پکیج دیواری انواع پکیچ دیواری بسیار متعدد و زیاد می باشد که هر کدام از آنها دارای سیستم های پیشرفته و خاصی می‌باشد که در اندازه های کوچک و بزرگ و به صورت عمده به بازارهای فروش سراسر کشور عرضه می شوند که ما در این قسمت میخواهیم چند مدل از پرفروش ترین و پرمصرف ترین نوع این پکیج ها را برای شما معرفی نماییم و شما را بیشتر با این محصول پرکاربرد آشنا نماییم:

۱_اولین و مهم ترین مدلی از پکیج دیواری را که در قسمت آن را برای شما معرفی کنیم مربوط به پکیج دیواری فن دار می باشد که یکی از مهمترین و پرکاربردترین نوع پکیج های دیواری محسوب می‌شود و برای انواع ساختمان های مسکونی با متراژ متوسط و بالا نیز استفاده می شود و از مزیت های بسیار زیادی که این محصول دارد و ما بتوانیم آن را در این قسمت برای شما بیان کنم این است که قابلیت نصب بسیار آسانی دارد و قیمت آن نیز مقرون به صرفه می باشد که این عامل به نفع مشتریان و مصرف کنندگان است.

۲_از دیگر مدل پکیج های دیواری میتوانیم به پکیج های دیواری سنسوردار اشاره مستقیمی داشته باشیم که این نوع از پکیج ها ایمنی بسیار بالایی دارند و زمانی که این پکیج ها در ساختمان های مسکونی نصب می شوند افراد می توانند با خیال راحت از آن ها استفاده نمایند.

مورد دیگری که بتوانیم درباره پکیج های دیواری سنسوردار بیان کنیم این است که فضای زیادی را در منزل مسکونی اشغال نمی کنند و هم این نوع از پکیج ها را می توانیم در داخل ساختمان ها همراه با دودکش و در بیرون از ساختمان ها مانند تراس نصب کنیم که این مزیت بسیار مهمی برای این محصول به شمار می رود.

همچنین این نوع از پکیج ها طوری تنظیم شده اند که سیستم‌های پیچیده ای ندارند و شما به راحتی می توانید در داخل ساختمان دمای این نوع از پیچ ها را به هر دمایی که میخواهید تنظیم نمایید تا به دمای دلخواه شما برسد و همچنین این نوع از پکیج های دیواری می توانند از مصرف بی رویه ی گاز جلوگیری نمایند.

انواع مدل پکیچ دیواری

چک کردن پکیچ دیواری

تعمیر پکیج دیواری خرابی پکیچ دیواری دلایل مختلفی می تواند داشته باشد که اگر شما می خواهید که پکیج های شما به در طولانی مدت خراب نشوند قطعات آنها دچار پوسیدگی و یا خراب می شوند و به همین دلیل است که باید هر چند ماه یک بار کارشناس مربوطه قطعات آن را بررسی کرده و سالم و استاندارد بودن و نحوه‌ی کارمزد آن را تایید نماید .

در این قسمت می خواهیم چند عامل مهمی که باعث خرابی پکیچ دیواری شده اند را مورد بررسی قرار دهیم و آن را در این قسمت برای شما شرح دهیم:

۱_اولین عاملی که بیشتر خرابی پکیج ها را شامل می‌شود مربوط به خراب شدن درجه مانومتر این دستگاه ها می باشد که یکی درجه ای می باشد که بر روی قسمت پایینی این محصول درج شده است و زمانی که این دستگاه سالم باشد عدد روی مانومتر باید بین یک تا یک ونیم باشد و اگر این درجه بالا و پایین باشد نشان دهنده ی خرابی دستگاه می باشد که در این زمان باید به تعمیرگاه برده شود و نسبت به خرابی این دستگاه اقدامات لازم و اولیه را انجام دهند و خرابی این دستگاه را برطرف نمایند و بتوانند در طولانی مدت از آن استفاده کنند.

۲_عامل مهم دیگری که باعث خرابی پکیج های دیواری میشود مربوط به سوختن برد کنترل می باشد که در این صورت پکیج های دیواری روشن میشود و لی آب در داخل لوله های این پکیج جریان ندارد و همین عامل سبب می‌شود که سیستم گرمایشی آنها از کار بیفتد و دیگر پنل ها روشن نمی شوند در این صورت است که میفهمیم که برد کنترل این دستگاه بر اثر عوامل مختلفی سوخته است و به دلیل این که برد کنترل بسیار حساس و گران قیمت می باشد باید تعمیر آن را به دست یک تعمیر کار خبره سپرد تا با تجهیزات پیشرفته ای برد آن را تعمیر نمایند.

چک کردن پکیچ دیواری

فشار آب پکیچ دیواری چقدر باید باشد ؟

تعمیر پکیج دیواری زمانی که سیستم های گرمایشی و سرمایشی از طریق پکیج تامین می‌شود با توجه به اینکه نوع پکیج زمینی باشد و یا دیواری فشار آب متغیر می باشد که در این قسمت می خواهیم در رابطه با فشار آب پکیج دیواری با شما خوانندگان عزیز صحبتی داشته باشیم.

فشار آب پکیچ دیواری در مقایسه با پکیچ زمینی بسیار زیاد می باشد که این فشار آب نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد که اگر ما بخواهیم به مهم تربت عامل اشاره به مستقیمی داشته باشیم مربوط به مخزن هایی می باشد که در درون پکیچ های دیواری تعبیه شده است واین مخزن ها باعث می شود که فشار آب در داخل ساختمان زیاد شود و به همین دلیل است که امروزه بیشتر خریداران و مصرف کنندگان برای سیستم های گرمایشی و آب رسانی در منازل مسکونی و اداری بیشتر از این پکیچ ها استفاده می شود.

یکی از عوامل مهمی است که فروشندگانی که به فروش مستقیم این محصول می پردازند و توانسته آمد با فروش عمده این محصول بازار و کسب و کار خوبی را برای خود فراهم آورند و این محصول به یکی از محصولات پر فروش در بازار ها تبدیل شده است.

فشار آب پکیچ دیواری چقدر باید باشد ؟

چک کردن اکسیژن پکیچ دیواری

تعمیر پکیج دیواری تعمیر کنندگانی که به تعمیر پکیچ دیواری می پردازند باید به این نکته مهم و اساسی توجه کنند که ابتدا باید اکسیژن پکیچ های دیواری را تنظیم نمایند که این یکی از مهم‌ترین مسئله ای است که تعمیر کنندگان باید کاملاً آشنایی کاملی داشته باشد تا بتوانند این پکیج ها را به نحو احسن تعمیر کرده و در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد تا مشتریان عزیز بتوانند با خیالی راحت و آسوده این محصول را مورد استفاده قرار دهند.

چک کردن اکسیژن پکیج دیواری به این صورت می باشد که تعمیرکنندگان و نصاب های عزیز باید ورودی و خروجی اکسیژنی را که در داخل پکیج ها وجود دارد را کاملاً چک نمایند تا از ورود و خروج اکسیژن به صورت کامل اطمینان حاصل نمایند.

اگر ورودی پکیج ها دچار خراب شدگی شده باشد اکسیژن به همه قسمت ها و قطعه های پکیج نمی رسد و همین عامل باعث می شود که پکیج ها در زمان کوتاهی خراب شوند پس زمانی که پکیج های دیواری نصب می شود کردن اکسیژن یک گزینه حساس و مهم می باشد که باید به آن توجه ویژه ای کرد که اگر این اکسیژن ها چک نشوند باعث می شود که دی اکسید کربن وارد منازل مسکونی شود و خسارت های جبران ناپذیری را برای افراد ایجاد نمایند.

پیشنهاد می کنیم مقاله تعمیر پکیج بوتان را دنبال نمایید

چک کردن اکسیژن پکیچ دیواری

معرفی انواع قطعات پکیچ دیواری

تعمیر پکیج دیواری درست کردن پکیچ دیواری حتماً باید زیر نظر بهترین تعمیر کنندگان انجام پذیرد تا آنها بتوانند عیب قطعات مختلفی را که در پکیج دیواری است را به سرعت پیدا نمایند و ما در این قسمت می خواهیم شما را با انواع قطعات مهم پکیج دیواری آشنا نماییم:

۱_اولین و مهمترین قطعه ای که ما بتوانیم آن به شما معرفی نماییم و می‌توانیم بگوییم که یکی از مهم‌ترین قطعه های این محصول به شمار می رود مربوط به برد الکترونیکی می باشد که مغز اصلی پکیچ های دیواری محسوب می شود و کاربردهای بسیار زیادی را دارد.

از مهم ترین کاربرد ای که بتوانیم در این قسمت به آن اشاره مستقیم داشته باشیم این است که گزارشات اصلی را از طرف به حسگر هایی که در داخل این دستگاه تعبیه شده است را جمع‌آوری می‌کند و آن را به قطعاتی دیگر منتقل میکند.

۲_قطعه مهم دیگری که آن را به شما معرفی کنیم مربوط به حسگر های موجود در پکیج دیواری می باشد که این حسگرها مانند یک هشدار دهنده عمل می کند و اطلاعات موجود را به برد کنترل می رساند.

۳_از قطعات مهم دیگر پکیج های دیواری می توانیم به قطعات مجری فرمان و همچنین قطعات مکانیکی اشاره ای داشته باشیم که این قطعات نقش بسیار مهمی را در درست کار کردن پکیج های دیواری ایفا می‌کنند. از قطعات مجری فرمان ما میتوانیم به فن تخلیه ی گاز و شیر کنترل اشاره داشته باشیم.

معرفی انواع قطعات پکیچ دیواری

مشکلات عمده ی پکیچ های دیواری

تعمیر پکیج دیواری خرابی پکیچ دیواری علت های بسیار زیادی را دارد و ممکن است که قطعات مختلف این محصول دچار خراب شدگی باشند و همانطور که میدانید پکیج های دیواری با توجه به مزیت های بسیار زیادی که دارند مشکلات عمده ای می‌توانند برای مصرف کنندگان ایجاد نمایند که در این قسمت شما را با چند مورد از مهمترین مشکلاتی که این محصول دارد آشنا می کنیم:

۱_یکی از مشکلاتی که امروزه بسیاری از مصرف کنندگان پکیج های دیواری با آن دست و پنجه نرم می‌کنند مربوط به افت فشار ناگهانی این محصول می باشد که می توانیم بگوییم یکی از اصلی ترین مشکلات این پکیج ها به شمار می رود.

اگر مصرف کنندگان عزیز با رفع افت فشار ناگهانی پکیج ها آشنایی کامل داشته باشند و به راحتی می‌تواند از این مشکل جلوگیری نمایندو اگر این مشکل را حل نکند می تواند خسارات جبران ناپذیری را به این محصول وارد نماید و هزینه‌های سنگینی را برای مصرف کنندگان ایجاد کند.

۲_اگر پکیج های شما مدل قدیمی باشند و یا قطعات آن دچار پوسیدگی شده باشند ممکن است در طول زمان باعث ایجاد سرو صدا شود که این صدای ناهنجار ممکن است دلایل مختلفی را داشته باشد و یکی از عواملی که به تولید سر و صدا در این پکیج ها می انجامد مربوط به ایجاد حباب ها در داخل پمپ های این محصول می باشد و به راحتی با بازکردن شیر پمپ می توانید حباب های موجود در این محصول را کاملا تخلیه کنید و از سرو صداهای ایجاد شده به طور کاملی خلاص شوید.

۳_از دیگر مشکلاتی که امروزه برای بسیاری از پکیج های دیواری به وجود می آید خراب شدن دکمه های این محصول می باشد که خود این مشکل می تواند زمینه ساز مشکلات بزرگتری برای قطعه های پکیج های دیواری ایجاد نماید به عنوان مثال خراب شدن پکیج دیواری باعث میشود که دمای روی پکیج ها کمتر یا بیشتر نشان داده شود و از مشکلات دیگری که خراب شدن دکمه ها می تواند برای پکیج ایجاد نماید این است که آب خروجی از این پکیج ها بیشتر از حد معمول گرم می شود که دیگر برای مصرف کنندگان قابل استفاده نخواهد بود.

اگر میخواهید با نحوه تعمیر پکیج آشنا شوید این مقاله را دنبال نمایید

مشکلات عمده ی پکیچ های دیواری

هزینه‌ی تعمیر پکیچ دیواری

تعمیر پکیج دیواری قیمت تعمیر پکیج دیواری به عوامل مختلفی بستگی دارد که ما در این قسمت می خواهیم عواملی را که به صورت مستقیم بر روی هزینه ی تعمیرتاثیر گذار میباشد را مورد بررسی قرار دهیم:

۱_اولین و مهمترین عاملی که به صورت مستقیم بر روی هزینه تعمیر می تواند تاثیرگذار باشد این است که بستگی دارد چه قطعه از پکیچ دیواری خراب شده باشد به عنوان مثال اگر برد کنترل خراب شده باشد هزینه بسیار بالایی را شامل می شود زیرا برد کنترل یکی از قطعات اصلی و مهم این محصول به شمار می رود و اگر این قطعه به سرعت تعمیر نشود می تواند به قطعات دیگر این محصول نیز ضربه وارد کند که این عامل می تواند هزینه ی جبران ناپذیری را برای مصرف کنندگان ایجاد نماید.

۲_عامل مهم دیگر مربوط به زمان تعمیر می باشد به عنوان مثال اگر شما از در اسرع وقت از خرابی قطعات اصلی پکیج های دیواری مطلع شوید و به سرعت آن را به تعمیرگاه های اساسی که کارشناسان خبره ای دارد ببرید هزینه تعمیر شما ممکن است کاهش پیدا کند شما متوجه خرابی قطعات نشوید اما ممکن است در طول مدت زمان استفاده از پکیج های دیواری قطعات بیشتر خراب شوند و هزینه ی تعمیر این محصول برای شما بالاتر برود.