تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل در عصر حاضر با پیشرفت صنعت ساختمان سازی ملزومات استفاده شده در این زمینه گسترش یافته است، پکیچ نیز یکی از همین ملزومات به شمار می آید که به طور بسیار گسترده و چشم گیر در حال بکارگیری در ساختمان های مسکونی، اداره جات و سایر مکان ها می باشد. البته این نمونه از گرمایش در مکان های مختلف با مزایا و معایبی همراه است که پکیج های ایران رادیاتور از آن دسته پکیج هایی هستند که معایب کم تری دارند به عنوان مثال پکیچ هایی که با مارک های متفرقه و فیک در بازار به فروش می رسند بعد از چندین ماه استفاده قطعاتشان نیاز به تعویض دارد که این تعویض برای مصرف کننده هزینه های سرسام آوری را در بر خواهد داشت .

مجموعه ی ما با داشتن یک کادر مجرب و متخصص علاوه بر راه اندازی و نصب انواع پکیج ایران رادیاتور، تعمیرات این پکیج ها را نیز برعهده دارد. تعمیرکاران به کارگیری شده در این مجموعه از بهترین متخصصان تعمیر پکیج هستند و در صورت نیاز مشتری تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل را نیز انجام می دهند.‌

لازم به ذکر است نرخ گذاری خدمات ارائه شده تحت نظر اتحادیه می باشد، پس مشتریان گرامی از لحاظ تعرفه ی مشخص شده نگران نبوده و به ما اعتماد نمایند .‌

پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر پکیج بوتان را نیز مشاهده فرمایید!

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل

انواع پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل گروه صنعتی ایران رادیاتور توانسته است پکیج هایی در انواع مختلف دیواری و زمینی را تولید نماید. پکیج های ایران رادیاتور از نظر شکل ظاهر و کارایی و قطعات استفاده شده در آن، تقسیم بندی می شوند که بعضی از آنها تک مبدل و برخی دیگر دو مبدله هستند.

هر کدام از این نمونه ها دارای کارایی خاص و عملکرد منحصر به فردی هستند، علاوه بر این دو مورد پکیج های ایران رادیاتور در نمونه هایی مانند ( کا و ال ) در سطح بازار عرضه شده‌اند.

روی دستگاه یک صفحه نمایشگر تعبیه شده است که در صورت بروز هرگونه عیب و اشکال در پکیج، این صفحه نمایشگر عیب دستگاه را نشان می دهد.

نمونه (ال) دارای منبع انبساط بسیار بزرگتری نسبت به مدل های دیگر است .

پکیج هایی که تک مبدل هستند برای فضای آپارتمان هایی با متراژ زیر ۱۰۰ متر استفاده می شوند که علاوه بر تامین آب گرم مصرفی، فضای داخلی را نیز بسیار گرم می نمایند، ولی پکیج هایی که دو مبدل هستند به طور معمول در فضا هایی که متراژ بالاتری دارند استفاده می شوند .‌

مجموعه ما علاوه بر نصب و راه اندازی انواع نمونه های پکیج ایران رادیاتور، تعمیرات این پکیج ها را به صورت بهترین شکل برای مشتریان عزیز انجام می دهند. هدف ما همواره خدمات برتر و جلب رضایت مشتری بوده است.

مشتریان عزیز می توانند با تماس تلفنی درخواست تعمیرکار نموده و اطمینان خاطر داشته باشند که تعمیرکاران ما در اسرع وقت در محل مورد نظر مشتری حاضر شده و بهترین خدمات را ارائه می کنند .

پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر پکیج دیواری را نیز مشاهده فرمایید!

انواع پکیج ایران رادیاتور

قطعات پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل پکیج وسیله ای است که جای موتورخانه های بزرگ را در ساختمان ها گرفته است. این دستگاه می تواند علاوه بر گرمایش محیط، آب گرم مصرفی را نیز تامین نماید . پکیج ایران رادیاتور یکی از بهترین برند و نمونه های موجود در سطح بازار است. این نمونه دارای قیمت مناسب، گارانتی و نمایندگی های مجازی است که آن را تعمیر و نصب می نمایند .

یک پکیج ایران رادیاتور شامل قطعاتی مانند پرشر سوئیچ آب ، فلوسوئیچ ، پرشرسوئیچ هوا ، پمپ سیر کوله ، شیر برقی ، بای پس ، ترانس جرقه زن ، منبع انبساط ، سنسور شوفاژ و شیر برقی گاز است که کاربرد بعضی از این قطعات به شرح زیر است:

پرشر سوئیچ آپ : این قطعه فشار آب مدار گرمایش را تحت کنترل دارد.
فلوسوئیچ : در حقیقت زمانی که شیر آب را باز می کنیم این قطعه به برد دستگاه اطلاع رسانی می کند و دستگاه روشن می شود.

پرشرسوئیچ هوا : این قطعه به وسیله برد کنترل می شود، هنگامی که برد دستگاه در مرحله ی شروع به کار شدن قرار می گیرد پرشر سوئیچ را کنترل می کند. قبل از اینکه فن، دستگاه را روشن کند از باز بودن پرشر سوئیچ مطمئن می شود، چون این قطعه بسیار حیاتی است برای همین بعد از روشن شدن فن نیز مجدد توسط پرشر سوئیچ بررسی می شود.

پمپ سیرکوله : این قطعه باعث به حرکت درآمدن آب در مسیر مدار گرمایش می شود. همچنین باعث می شود آب گرم همیشه در دسترس باشد .

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل تفاوتی با تعمیر در مغازه ندارد و چه بسا با دقت بیشتری انجام خواهد شد.

قطعات پکیج ایران رادیاتور

مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل پکیج نیز همانند سایر دستگاه های گرمایشی نیاز به سرویس و تعمیر دارد، در صورتی که سرویس این دستگاه بطور دوره ای و روتین انجام شود، از خرابی و بالا رفتن هزینه ها به طور چشم گیری کاسته می شود، همچنین شما می توانید به تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل نیز بپردازید که به صرفه تر است.

مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور می تواند شامل بخش های زیر باشد :
۱_ پکیج روشن نمی شود : احتمال دارد به دلیل بروز اشکالات جزئی در پکیج این وسیله روشن نشود.

۲_ با اینکه بدنه ی رادیاتور گرم است و آب گرم در مسیر رادیاتور جریان دارد، ولی آب گرم مصرفی به خوبی داغ نمی شود.

۳_ در زیر بدنه ی پکیج نشتی آب اتفاق بیفتد.
۴_ دمای تنظیم شده به میزان دلخواه نمی رسد .
۵_ پکیج در هنگام شروع کار کردن صدای بسیار زیادی تولید کند.
۶_ وقتی آب را باز می کنیم پکیج همزمان با آن روشن نشده و آب به دمای بالا نمی رسد.

در بسیاری از موارد این دلایل می تواند بخاطر بروز مشکلات سطحی باشد، در صورتی که مصرف کننده این مشکلات را پیگیری نکند می تواند آسیب جدی به پکیج وارد کند و هزینه های بسیار بالایی را به مصرف کنندگان تحمیل نماید، پس در صورت بروز کوچکترین مشکل می توانید با مجموعه ی ما ارتباط گرفته و درخواست تعمیرکار نمایید .

همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل حاضر شده و پکیج شما را علاوه بر عیب یابی، به سرعت تعمیر می نمایند. در صورتی که پکیج نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، این قطعه به طور مستقیم از کارخانه ی ایران رادیاتور در اختیار مشتری قرار می گیرد .

مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور

معنی کد ارورهای پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل امروزه با پیشرفت علم و صنعت انواع وسایل برقی یا گازی دارای صفحه نمایشگر دیجیتال هستند. در ساختار پکیج ایران رادیاتور علاوه بر اینکه دمای آب و حرارت پکیج بر روی صفحه نمایشگر آن به نمایش در می آید، هنگامی که دستگاه شما با خطا یا نقصی روبرو شود، شما بر روی آن کلماتی را به اختصار مشاهده می کنید که در برخی موارد عدد یا حروف لاتین را نشان خواهد داد که هر یک از این کدها یک معنای خاص و منحصر به فردی را دارد .

گروه صنعتی پکیج های ایران رادیاتور در هنگام تولید و بسته بندی دفترچه راهنمایی را به همراه دستگاه و برگه ضمانت گارانتی برای خریداران در نظر گرفته اند که در داخل این دفترچه ها تمامی کدهای ارور یا خطا به صورت دقیق بازگو شده است.

در صورتی که خریداران این دفترچه را نداشتند می توانند به سایت اصلی ایران رادیاتور مراجعه نموده و تمامی اطلاعات لازم در رابطه با پکیج و کدهای ارور این دستگاه را مشاهده نمایند.‌

مصرف کنندگان در صورت مشاهده نمودن کد خطا بر روی صفحه نمایشگر پکیج می توانند با تماس تلفنی به همکاران ما بطور دقیق کد خطا را اعلام بفرمایند تا به سرعت در محل حاضر شده و دستگاه شما را در صورت نیاز تعمیر و عیب یابی نمایند.

معنی کد ارورهای پکیج ایران رادیاتور

علت گرم نکردن آب پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل احتمال دارد شما وقتی شیر آب را باز می کنید و انتظار دارید آب به سرعت گرم شود، ولی این عمل اتفاق نمی افتد، بروز این مشکل می تواند چندین علت داشته باشد که به اختصار به برخی از آنها اشاره می کنیم .

در بعضی موارد احتمال دارد فشار گاز منزل شما دچار نوسان یا افت شده باشد، در این صورت فشار کم گاز باعث می شود آب به دمای دلخواه شما نرسیده و به خوبی داغ نشود یا اینکه در لوله های آب متصل شده به پکیج، گرفتگی رخ داده باشد یا اینکه فشار آب پایین آمده باشد، در این صورت شعله های پکیج روشن نشده و آب گرم نمی شود .

در برخی موراد احتمال دارد برد دستگاه شما دچار آسیب دیدگی شده باشد یا اینکه مبدل های دستگاه دچار رسوب شده باشند.

مصرف کنندگان گرامی در صورتی که با این چنین مشکلی مواجه شدید می توانید با همکاران ما ارتباط برقرار نموده و مشکل پیش آمده برای دستگاه را به دقت توضیح دهید. تعمیرکاران ما در محل خواسته شده توسط مشتری حاضر شده و با در اختیار داشتن دستگاه های مجهز و حرفه ای می توانند پکیج شما را در کمترین زمان ممکن عیب یابی نموده و مشکل را برطرف نمایند .

تلاش ما همواره بر این بوده است که خدمات برتر را در محل برای مشتری ارائه بدهیم. تعمیرکاران ما با فراگرفتن آموزش های تخصصی می توانند انواع نمونه های مختلف پکیج ایران رادیاتور را به صورت حرفه ای عیب یابی و تعمیر نمایند .

علت گرم نکردن آب پکیج ایران رادیاتور

علت روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل پکیج یکی از وسایل پرکاربرد در منازل و اماکن دیگر می باشد. احتمال دارد با خراب شدن جزئی بعضی از قطعات پکیج ایران رادیاتور این وسیله روشن نشود، شما مصرف کنندگان گرامی می توانید با دانستن چندین موارد، این مشکل را برطرف نمایید یا در صورت تمایل می توانید با مرکز ما ارتباط گرفته و درخواست تعمیرکار پکیج در محل را نمایید .‌

دلایل روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور می تواند به صورت زیر باشد :
۱_ خراب بودن جرقه زن
۲_ مشکل اتصال برق
۳_ خرابی شمعک
۴_قطع جریان گاز یا انسداد در مسیر گازرسانی
۵_ کم بودن یا پایین بودن فشار آب
۶_ خراب شدن یا از کار افتادن برد پکیج
۷_ مسدود شدن دودکش
۸_ از کار افتادن ترموستات
۹ _ گرفتگی سوراخ های شعله ی پکیج و…

در صورتی که هر یک از این مشکلات برای پکیج ایران رادیاتور رخ بدهد، احتمال دارد پکیج روشن نشود. اگر برای شما مصرف کننده گرامی نیز همین مشکل رخ داد می توانید با تماس تلفنی یا به صورت اینترنتی با مجموعه ی ما ارتباط گرفته و مشکل پکیج را به وضوح توضیح بدهید تا تعمیرکاران ما به سرعت در محل حاضر شده و دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر نمایند.

مبلغ درخواستی برای ارائه ی خدمات توسط تعمیرکاران مجموعه ی ما بسیار مناسب می باشد .

علت روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل پکیچ یکی از دستگاه های گرمایشی بسیار مناسب است که جای بخاری و موتورخانه ها را در بسیاری از منازل و ساختمان های کوچک و بزرگ گرفته است. اگر سیستم گرمایشی شما پکیج است، باید بعد از گذشت چندین ماه یا سال آن را سرویس نموده یا در صورت خرابی و نیاز به تعمیر آن را تعمیر نمایید .

در صورتی که پکیچ شما نیاز به هرگونه تعمیراتی داشته باشد، تعمیر کاران ما در محل مورد نظر شما حضور یافته و پکیج شما را با مناسب ترین قیمت تعمیر می نمایند .

هزینه ی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در محل طبق خدماتی که سرویس کار و تعمیرکار به مشتری ارائه می دهد متغیر است، به عنوان مثال هزینه ی تعمیر پکیجی که فقط خرابی جزئی دارد با پکیجی که بُرد آن از کار افتاده است بسیار متغیر است، چون تعویض بُرد هزینه ی بیشتری را خواهد داشت.

البته در مجموعه ی ما مهندسان جوان و متخصصی حضور دارند که در صورت خرابی بُرد آن را به صورت تضمینی تعمیر نموده و از تحمیل هزینه های اضافی به مشتری می کاهند یا امکان دارد یک قطعه ای در پکیج آسیب ببیند و در مقابل باعث خرابی و از کار افتادن چندین قطعه ی دیگر شود، در این صورت هزینه ی تعمیر پکیج بالا خواهد بود .