بهترین تعمیر و سرویس کولر گازی

بهترین تعمیر و سرویس کولر گازی را باید حتما به یک شخص ماهر و متبحر بسپارید و به راحتی کولر گازی شما را سرویس کنند در هنگام تعمیر کولر گازی فیلترها و پره های کولر گازی باید عملکرد مناسبی داشته باشد و به طور منظم کار کند برای حفظ و نگهداری آن باید بسیار کوشا باشید تا دستگاه بتواند به صورت مناسب کار خود را انجام بدهد.

در هنگامی که می خواهید کولر خود را سرویس و تعمیر کنید باید دقت کنید که فردی که می‌خواهد کولر را تعمیر کند فرد متخصص باشد.

مهمترین قطعه ای که در هنگام سرویس کردن کولر گازی باید به آن توجه کرد تعویض و تعمیر منظم فیلتر ها می‌باشد کثیفی فیلتر ها باعث می شود که جریان هوا به درستی در آن ایجاد نشود در نتیجه کارایی سیستم کولر گازی نیز مناسب نباشد زمانی که جریان هوا مسدود شود هوا در فیلتر نمی تواند دور بزند و باعث خنک شدن نمی‌شود .

کولر شما با مشکل مواجه می شود تعویض فیلتر کثیف و رفع انسداد های آن باعث کاهش مصرف انرژی می شود و سرمای آن بیشتر می‌شود . مهمترین قطعه ای که در سرویس کولر گازی باید آن را تعمیر کنید فیلترهای کولر گازی می باشد در ادامه به نکاتی که در هنگام تعمیر کولر گازی باید رعایت شود را به شما بازگو می کند.

پیشنهاد میکنم مقاله تعمیر پکیج بوتان را نیز مطالعه فرمایید!

تعمیر و سرویس کولر گازی

علت روشن نشدن کولر گازی

بهترین تعمیر و سرویس کولر گازی علت روشن نشدن کولر گازی دلایل بسیار زیادی دارد که ما به برخی از این نوع دلایل در این متن اشاره می‌کنیم. ممکن است که مدار شکن جریان برق را قطع کرده باشد و مدار شرکن قطعه برای محافظت کردن خانه شما از آتش سوزی می‌باشد. .

همچنین همزمان با هم چند وسیله برقی کار کند باعث می‌شود که کولر گازی به آن فشار وارد شود و روشن نشود و به افزایش ولتاژ برق می شود.ممکن است که وسایل برقی شما قدیمی باشد و مصرف برق آن بسیار زیاد باشد و باعث می شود که کولر گازی نتواند برق مایحتاج خود را دریافت کند تا شروع به کار کردن کند.

دلیل دیگری که ممکن است برق کولر شما روشن شود این می باشد که ممکن است فیلتر کولر گازی شما خراب شده باشد و نتواند جریان برق را از خود عبور دهد و باعث شود که کولر گازی روشن نشود.

برای اینکه متوجه شوید که علت روشن نشدن کولر گازی چیست و باید یک تعمیرکار متخصص را باخبر کنید تا کولر شما را سرویس کند تا متوجه شود که علت روشن نشدن آن چیست و سریعتر عیب یابی کند و کولر دوباره به حالت اول خود باز گردد.

پیشنهاد میکنم مقاله تعمیر پکیج دیواری را نیز مطالعه فرمایید!

تعمیر و سرویس کولر گازی

زیاد بودن صدای کولر گازی

بهترین تعمیر و سرویس کولر گازی کولرهای گازی برخی مواقع دچار بلندی صدا می‌شود و زیاد شدن صدای کولر گازی دلایل مختلفی دارد . ما در این متن سعی می‌کنیم دلیل زیاد شدن صدای کولر گازی را پیدا کنید کولر گازی های جدید سیستم های جدیدی دارد که صدای کمی دارند و صدای آنها بسیار پایین می باشد.

وقتی که روشن است اصلاً متوجه نمی شوید و به همین دلیل هر نوع صدای غیر طبیعی از کولر بلند شود باعث می شود که کولر دچار مشکل شود .

این اصلا امری طبیعی نمی باشد حتما یک سرویس کار کولر گازی را باخبر کنید تا مشکل آن را به موقع رفع کند تا کولر دچار مشکلات بزرگ تر نشود. صدای بلند کولر را قطع کند معمولاً صدای بلند کولر گازی به دلیل کمپرسور کولر می باشد که باید این قطعه چک شود که آیا مشکلی دارد یا نه اگر مشکلی در آن نبود با کمی دستکاری کردن می توانید صدای کولر را قطع کنید.

ولی کمپرسور کولر دچار مشکل شده بود یعنی اینکه کولر شما به یک تعمیر اگر نیاز دارد. اگر صدا از پنل بیرون بیاید که صدا به فضای داخلی منتقل می‌شود در واقع دلیل اصلی بیشتر صدایی که از پنل بیرون می آید کمپرسور کولر گازی است که معمولا بعد از گذشت چند سال فرسوده می‌شود و باعث ایجاد صدا در کولر گازی شما می شود.

کمپرسور جز مهمترین قطعات در کولر گازی است که از تعمیر کولر گازی غافل نشوید و اگر دچار مشکل شده آن را رفع کنید و اصلی‌ترین وظیفه کمپرسور بالا بردن فشار در چرخه حرکت گاز در کولر گازی می باشد .

زیاد بودن صدای کولر گازی

مشکل باد گرم کولر گازی

بهترین تعمیر و سرویس کولر گازی ممکن است که باد کولر گازی شما گرم باشد و مشکل گرم بودن باد کولر گازی را باید خیلی سریع رفع کنید و برای رفع این مشکل یک تعمیرکار متخصص را باخبر کنید.

گرم بودن باد کولر دلایل بسیار زیادی دارد که به چند نمونه آن اشاره می کنیم از مهمترین علت که باعث می شود کولر گازی شما خنک نکند و باد گرم داشته باشد فیلتر کثیف کولر می باشد. که هوا آلوده است و گرد و خاک زیاد در هوا وجود دارد که فیلتر ها خیلی زود به زود کثیف شود و نیاز به تعویض یا تمیز کردن فیلتر دارد.

اگر فیلتر شما دچار گرفتگی گردوغبار شد باید مشکل آن را خیلی سریع برطرف کنید و گرد و غبار را پاک کنید یا اینکه کلا فیلتر تعویض کنید . با تعویض کردن آن مجدد هوای سرد وارد کولر می‌شود و باعث خنک شدن کولر می شود. دلیل دیگر گرم شدن کولر گازی این می باشد که ترموستات کولر خراب می باشد اگر ترموستات کولر خراب باشد هوای خنک وارد خانه نمی شود و هوای کولر بسیار گرم و نامطبوع می‌باشد ‌که حتما باید تعویض شود فن کولر را نیز مورد بررسی قرار بدهید اگر فن دچار مشکل شده باشد ممکن است که کولر کار نکند.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که باید واحد بیرونی کولر گازی را نیز بررسی کنید تا اگر دچار مشکل شده باشد یا گرد و خاک در آن جمع شده باشد که باعث می شود باد کولر گرم می‌شود و کولر شما عملکرد مناسبی ندارد و دلیل آخر که بسیار مهم نیز می باشد موتور کولر می باشد اگر موتور کولر معیوب شده باشد و خراب شده باشد کولر شما درست کار نمی کند. تعمیر کولر گازی خراب را باید یک متخصص انجام دهد تا بتواند به صورت مناسب آن را تعمیر کند تا دیگر دچار مشکل نشود.

پیشنهاد میکنم مقاله تعمیرکولر گازی در غرب تهران  را نیز مطالعه فرمایید!

مشکل باد گرم کولر گازی

علت نشتی آب از کولر گازی

بهترین تعمیر و سرویس کولر گازی علت نشتی آب از کولر گازی دلیل زیادی دارد کولر گازی یک سیستم خنک کننده می باشد که با استفاده از مکانیسم تبرید کار می کند.در واقع کولر گازی گاز موبره در بین پنل داخلی و خارجی و لوله های اپراتور در حرکت می باشد تا هوای گرم را دریافت کند و آن را به هوای خنک تبدیل کند تا فضای خانه به صورت مناسب خنک شود .

گاهی وقتا ممکن است که کولر گازی دچار نشت آب شود گازی که در کولر وجود دارد در پی عملیاتی تبدیل به مایع می شود و این باعث تولید آب می شود. و باعث خنک شدن فضا می شود پس از آبی که در کولر نشتی می کند به دلیل وجود گاز در کولر می باشد که تبدیل به مایع می شود.

وقتی که کولر شروع به کار کند آب از آن خارج می شود و این علت نشتی آب از کولر می باشد. وقتی که فضای خانه گرم باشد گرما را به خود جذب می کند و آن را تبدیل به هوای خنک می‌کند و این گرما تبدیل به آب و رطوبت و آب می شود و از کولر نشتی می کند . یکی دیگر از دلایلش گرمی بیش از حد هوا می باشد. تعمیر نشتی آب کولر گازی را نیز باید یک متخصص انجام دهد تا بتواند علت آن را پیدا کند و رفع کند.

علت نشتی آب از کولر گازی

کار نکردن فن پنل داخلی کولر گازی

بهترین تعمیر و سرویس کولر گازی کار نکردن فن پنل داخلی کولر گازی دلایل مختلفی دارند اگر می خواهید که کولر گازی شما به صورت مناسب کار کند و عملکرد مناسبی داشته باشد هر ساله که تابستان می شود و فصل روشن کردن کولر گازی می شود بهتر است که یک تعمیرکار متخصص را باخبر کنید آن را سرویس کند و تمام مشکلات آن را رفع کند تعمیرات کولر گازی باید به موقع انجام شود.

کار نکردن فن پنل داخلی کولر گازی خراب بودن فن باشد که باید فن تعویض یا تعمیر شود. اگر موتور فن خراب شده باشد به راحتی می توانید آن را درست کنید و اگر درست شدن آن ممکن نیست آن را تعویض می‌کنند. دوباره فن کولر گازی مثل اول کار می‌کند و هنگامی که می خواهید کولر خود را نصب کنید حتماً یک تعمیرکار متخصص را باخبر کنید تا کولر شما از سرویس کند.

سرویس به موقع کولر گازی باعث می شود طول عمر کولر گازی بالا برود همچنین ممکن است که برد رله کولر شما دچار مشکل شده باشد و این مشکل به فن نیز منتقل کرده باشد و باعث خرابی فن شده باشد و فن کولر شما بت صورت مناسب کار نکند و در هر صورت می توانید یا تعویض و یا اینکه نیاز به تعمیر داشت آن را تعمیر کنید.

کار نکردن فن پنل داخلی کولر گازی

نکات مهم در نگهداری از کولر گازی

بهترین تعمیر و سرویس کولر گازی نکات مهم در نگهداری از کولر گازی بسیار زیاد است در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید تا طول عمر کولر گازی شما افزایش پیدا کند. اگر به صورت مناسب و مرتبط کولر خود را سرویس کنید می توانید کولر را به صورت مناسب از آن استفاده کنید. در مدت زمان بسیار زیادی کولر شما هیچگونه خرابی در آن ایجاد نمی شود و باعث می‌شود که کولر به صورت مناسب کار کند عملکرد آن نیز بالا باشد. خنکی که ایجاد می‌شود افزایش پیدا می‌کند اگر به صورت مناسب کولر خود را سرویس کنید.

کولر گازی یکی از وسایل سرمایشی است که در فصل های گرم می‌تواند خنکی را به خانه شما بیاورد و بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. نگهداری کولر گازی اصولی دارد که باید آنها را رعایت شود و اگر نیاز به تعمیر داشته باشه تعمیر به موقع می‌تواند مشکل آن را رفع کند و مشکل را حل کند .

رعایت کردن اصول می توانید طول عمر کولر خود را افزایش دهید . ما در این مطلب می‌خواهیم نکات مهم در نگهداری از کولر گازی را به شما بازگو کنیم اگر کولر گازی می‌خواهيد روش نگهداری آن را به صورت مناسب یاد بگیرید باید حتما به این نکات توجه زیادی داشته باشید ابتدا که باید یک نصاب حرفه ای را با خبر کنید تا کولر شما را به صورت مناسب نصب کند افراد خیلی زیاد هستند که به نصب کولر می پردازند ولی هیچ مهارتی ندارد.

پس بهتر است که در مراکز معتبر یک نصاب حرفه ای را باخبر کنید و کولر شما را نصب کند . نصب کولر گازی اینورتر که این کولری که از کولرهای بسیار مناسب و با کیفیت می باشد. نصب کندانسور کولر گازی در سایه باعث می شود که این قسمت از کولر خنک باشد و خنکی کولر نیز افزایش پیدا می‌کند .

خراب شدن کولر گازی که خیلی زود به زود اتفاق می افتد بهتر است به این نکته توجه کنید که نصابی را که با خبر می کنید بسیار حرفه‌ای باشد تا بتواند مشکل آن را برطرف کند‌ دیگر دچار خرابی نشود اگر یک نصاب حرفه ای را می خواهید با خبر کنید بهتر است به مرکز ما مراجعه کنید ما نصاب های بسیار حرفه ای را استخدام کرد که نصب کولر گازی را انجام می‌دهند و خدمات بسیار مناسبی را به شما ارائه می دهد که شما می توانید از آنها بهره بگیرید.

قصد تعمیر و سرویس کولر گازی خود را دارید پس ما را دنبال نمایید

نکات مهم در نگهداری از کولر گازی

هزینه تعمیر کولر گازی

بهترین تعمیر و سرویس کولر گازی هزینه تعمیر کولر گازی بسیار زیاد می باشد زیرا قطعات کولر گازی بسیار گران شده است و با گران شدن ارز قیمت قطعات آن نیز افزایش پیدا کرده‌ است و هزینه تعمیرات آن نیز بسیار بالا می باشد که ما در این مرکز تعمیر کار های بسیار حرفه ای را برای تعمیرات کولرهای گازی و خدمات‌ دهی به مردم آماده کرده ایم . اگر می‌خواهيد کولر گازی خود را سرویس کنید بهتر است به مرکز ما مراجعه کنید و از خدمات تعمیر کارهای ما بهره بگیرید بسیار برای شما به صرفه می باشند. از قیمت پایین تری نیز برخوردار می باشد قیمت تعمیر کولر گازی امروز افزایش بسیار بالایی پیدا کرده است و تمام تعمیرکاران می‌خواهند که خدمات‌ دهی خود را افزایش دهند و افزایش خدمات آنها نیز افزایش پیدا می‌کند.

ما در این مرکز علاوه بر تعمیر کولر های گازی تعمیراد انواع مختلف کولر های دیگر را نیز انجام می دهیم تمام وسایل برقی که نیاز به تعمیر داشته باشد را ما متخصصان داریم آنها را تمرین می کنند و هزینه بسیار کمتری نسبت به تعمیر کار های دیگر دریافت می کنند.