تعمیرکار پکیج بوتان در محل بسیار راحت و به صرفه برای تمام مصرف کنندگان است و شما به راحتی می توانید با مجموعه ما تماس بگیرید و از تعمیرکاران متخصص ما بهره ببرید.

معنی کدهای خطا پکیج بوتان

تعمیرکار پکیج بوتان در محل اگر بخواهیم درباره کدهای خطای پکیج بوتان توضیح مختصری را برای شما بیان کنیم می توانیم به این مورد اشاره کنیم که نمایان شدن این کدها روی صفحه دیجیتال پکیج نشان دهنده این است که پکیج شما دچار مشکلاتی شده است.

اولین کدی که می خواهیم آن را به شما معرفی نماییم، کدE1 می باشد. ظاهر شدن این کد روی پکیج های بوتان به این معنی می باشد که شعله پکیج تشکیل نشده است و یا برد الکترونیکی مشکل دارد که تشکیل نشدن شعله نیز دلایل مختلفی دارد که از رایج ترین دلایل می توانیم به خرابی الکترود جرقه زن پکیج و خرابی میله یون پکیج و خرابی برد الکترونیک و همچنین خرابی شیر برقی گاز اشاره مستقیم داشته باشیم.

کد دیگر E02می باشد که به این معنا می باشد که سر و صدای زیادی از داخل پکیج ایجاد شده است که سر و صدای زیاد ناشی از خرابی سنسور و یا شکسته شدن کلید سمت چپ می تواند باشد و یا زمانی که سنسور هایی که داخل پکیج بوتان قرار گرفته اند بیش از حد گرم شده باشند، این کد بر روی صفحه پکیج ظاهر می شود.

پشنهاد میکنیم مقاله تعمیر پکیج دیواری را نیز مشاهده بکنید!

معنی کدهای خطا پکیج بوتان

مشکلات رایج پکیج بوتان

تعمیرکار پکیج بوتان در محل از مشکلات رایج پکیج دیواری بوتان این است که بلافاصله آب گرم از داخل لوله بیرون نمی اید و زمانی طول می کشد تا آب به صورت کامل گرم شود و این یکی از مشکلات رایج این محصول می باشد.

از مشکلات مهم دیگر این است که پکیج های بوتان به صورت ناگهانی خاموش می شوند و برای حل این مشکل بهتر است که پکیج ها را همراه با محافظ به برق اتصال دهید و یا اینکه پکیج ها را بعد از خاموشی ۲ الی ۳ ساعت به برق وصل کنید تا کمی استراحت کنند و سپس می توانید آن را به برق وصل کنید.

اگر تعمیرکار پکیج بوتان در محل کاملا با سیستم این پکیج ها آشنایی داشته باشد و با قطعات آن کار کرده باشد، می تواند به راحتی و با کمترین هزینه این مشکل را به بهترین صورت تعمیر نماید.

پشنهاد میکنیم مقاله تعمیر پنل کولر گازی را نیز مشاهده بکنید!

مشکلات رایج پکیج بوتان

علت گرم نشدن آب مصرفی پکیج بوتان

تعمیرکار پکیج بوتان در محل یکی از بزرگترین مشکلات پکیج های بوتان مربوط به گرم نشدن آب مصرفی می باشد که علت آن خرابی فلوسوئیچ یا فلومتر می باشد. اگر بخواهیم درباره کارکرد اصلی این قطعه از پکیج های بوتان توضیح مختصری را بیان کنیم می توانیم به این مورد اشاره کنیم که فلومتر پکیج این وظیفه را دارد که تشخیص باز و بسته شدن آب گرم مصرفی پکیج را به همراه دارد و اما اگر تعمیرکاران تشخیص دادند که علت گرم نشدن آب مصرفی پکیج به دلیل خرابی این قطعه می باشد، باید به سرعت این قطعه را تعویض نمایید تا آسیب جدی به قطعات دیگر پکیج وارد نشود.

از دلایل دیگر گرم نشدن آب پکیج می توانیم به خرابی سنسور دما اشاره کنیم که باعث می‌شود دمای اشتباه به برد پکیج ارسال شود و برد پکیج اشتباهی فکر می کند که آب پکیج گرم است .

تعمیرکار پکیج بوتان در محل به تمامی مشکلات آشنایی دارد و در سریع ترین زمان مشکل را حل می کند.

علت گرم نشدن آب مصرفی پکیج بوتان

علت روشن نشدن پکیج بوتان

تعمیرکار پکیج بوتان در محل روشن نشدن پکیج بوتان دلایل مختلفی را دارد که تعمیرکار پکیج بوتان در محل کاملاً باید این دلایل را بشناسد تا در زمان خرابی این محصول سریع علت آن را بیابد و آن را تعمیر نماید که ما در این قسمت به بررسی و شرح چند علت مهم روشن نشدن این محصول می پردازیم:

زمانی که پکیج شما به صورت ناگهانی خاموش شده باشد ممکن است که برق آن دچار مشکل شده باشد که در این صورت شما می توانید پکیج را چند ساعت خاموش کنید و بعد از چند ساعت همراه با محافظ آن را به برق بزنید.

اگر پکیج شما چندین بار و به صورت مکرر خاموش شده باشد، ممکن است پکیج بوتان با کمبود آب در مخزن مواجه شده باشد که این یکی از مشکلات مهم این محصول به شمار می رود.

شما برای اینکه بفهمید و مطمئن شوید علت روشن نشدن پکیج بوتان در رابطه با کمبود آب در مخزن می باشد، می‌توانید فشار آب پکیج را از طریق نشانگر عقربه ای کنترل نمایید که معمولاً این فشار باید بین یک و دو باشد که نشان دهد آب در داخل مخزن های این دستگاه در حد نرمالی وجود دارد.

علت روشن نشدن پکیج بوتان

علت نشت گاز پکیج بوتان

تعمیرکار پکیج بوتان در محل اولین عاملی که باعث نشت گاز در پکیج های بوتان می شود، مربوط به یک سری سیستم های هوشمند و سنسور های خاصی می باشد که در پکیج تعبیه شده است که اگر به صورت جدی باشد، وضعیت پکیج توسط این سنسور ها مشخص می شود و پکیج به صورت اتوماتیک خاموش می شود.

از دلایل دیگر نشت گاز پکیج مربوط به لوله و اتصالات می باشد. در واقع در شلنگ متصل به لوله گاز یک سری ایرادات وجود دارد به عنوان مثال ممکن است لوله های گاز دچار پیچ خوردگی و یا ترک خوردگی شده باشند و یا بر اثر استفاده زیاد یا طولانی مدت سوراخ شده باشند که در نهایت سبب می شود که گاز به بیرون نشتی پیدا کند.

علت نشت گاز پکیج بوتان

هزینه تعمیر پکیج بوتان

تعمیرکار پکیج بوتان در محل اولین عامل بسیار مهمی که باعث می شود هزینه تعمیر پکیج متفاوت باشد، مربوط به نوع قطعه خرابی می باشد به عنوان مثال اگر موتور اصلی این محصول به طور کامل سوخته باشد، باعث می شود که هزینه تعمیر آن بسیار بالا باشد. مصرف کنندگان عزیز برای جلوگیری از این هزینه سنگین باید هر چند ماه یک بار پکیج خود را بصورت کامل سرویس نمایند.

عامل مهم دیگر که باعث می شود هزینه تعمیر پکیج بالا و پایین شود، به مدل پکیج های بوتان مربوط می‌شود که پکیج های بوتان نوع زمینی و هوایی دارند که امروزه به دلیل اینکه بیشتر پکیج ها در منازل مسکونی و اداری از نوع هوایی می باشند، هزینه تعمیر آنها بالاتر است، زیرا قطعات آنها به روز تر و جدیدتر می باشند و نیاز به تعمیر بیشتری دارند.

امروزه تعمیرکار پکیج بوتان در محل این محصول را با بهره گیری از بهترین دانش های روز دنیا تعمیر می کنند و سعی می‌کنند که قطعه های آن را طوری تعمیر کنند که مصرف کنندگان بتوانند در طولانی مدت از این محصول استفاده و بهره کافی را ببرند.