تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور پکیج دستگاهی می باشد که به راحتی توانسته است جایگزین موتورخانه و آبگرمکن های قدیمی شود که این محصول در اکثر مناطق مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایای این دستگاه می‌توان به حجم کم و قرار گرفتن آن بر روی دیوار و یا زمین و ایمنی بالا اشاره نمود.

پکیج ها همانند بسیاری از لوازم دیگر خراب خواهند شد، به همین منظور نیاز به تعمیر خواهند داشت، پس به شما توصیه می کنیم که برای تعمیر پکیج خود با تعمیرکار پکیج تماس بگیرید، زیرا این مرکز ها از حرفه ای ترین و متخصص ترین افراد استفاده می کنند و در زمینه شغلی خود اطلاعات کافی را دارند و شما به هیچ عنوان نگرانی بابت تعمیر نخواهید داشت و همچنین از نظر قیمت نیز بسیار منصف می باشند.

همچنین تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور نیز از جمله تعمیرکارانی می باشند که در تمامی زمینه ها تخصص دارند و حرفه ای هستند.

پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر پکیج دیواری را نیز مشاهده فرمایید!

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور گروه صنعتی ایران رادیاتور یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در زمینه تولید پکیج می باشد که سالانه چندین هزار نمونه از این محصول را به کشورهای دیگر صادر می نمایند. این محصول تنوع زیادی از نظر مدل داشته و راه انتخاب را برای مصرف کنندگان بسیار آسان تر نموده است.

از جمله مدل های پکیج می‌توان به مدل cv424 اشاره نمود که بدون فن می باشد و دارای ویژگی هایی از جمله دو مبدل حرارتی، شمعک خودکار و محفظه احتراق باز و بسته و … می باشد.

پکیج مخزن دار نوع دیگر این محصول است که دارای مخزن ۶۰ لیتری می باشد و از جمله ویژگی‌های آن می‌توان به شیر سه سر، سیستم ضد یخ و ..اشاره کرد که از این پکیج ها در فضای عایق بندی شده استفاده می کنند که برای شرایط آب و هوایی بسیاری از شهرها مناسب می باشد.

از دیگر مدل های این محصول می توان به پکیج شوفاژ دیواری چگالشی اشاره نمود که دارای سیستم ایمنی تخلیه آب، سنسور های تخلیه گاز ناشی از احتراق و غیره می باشد.

هر کدام از مدل ها دارای کیفیت مطلوب می باشند ولی قطعاً با استفاده نمودن طولانی مدت دچار خرابی می شوند که شما می توانید به مراکز مختلف که در سراسر نقاط کشور وجود دارند و به تعمیر انواع پکیج ایران رادیاتور می‌پردازند مراجعه کنید که راهنمایی کامل را به شما ارائه خواهند داد. همچنین بهتر است از تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور کمک بخواهید، زیرا تخصصی طولانی در تعمیر این برند دارد.

پیشنهاد میکنیم مقاله تعمیر پکیج بوتان را نیز مشاهده فرمایید!

انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور

قطعات پکیج ایران رادیاتور

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور پکیج های ایران رادیاتور دارای قطعات زیادی هستند که هر کدام از آنها وظایف خاصی را برعهده دارند و در طول زمان امکان دارد دچار خرابی شوند و شما مجبور شوید به تعمیر پکیج ایران رادیاتور بپردازید.

یکی از قطعات به کار رفته در این نوع پکیج، برد الکترونیکی می باشد که مغز اصلی دستگاه بوده و وظیفه آن دریافت گزارشات از سمت حسگرهای پکیج و همچنین دریافت دستورات اپراتور و ارائه دستورات لازم به قطعات می باشد.

برد ها دارای دو تکه می باشند که یکی برای نمایشگر و دیگری برای برد کنترل بوده که البته اغلب اوقات این دو برد روی همدیگر قرار دارند. قطعه دیگر حسگرها می باشد که خود انواع مختلفی دارند که از جمله آنها سنسورهای حرارتی، ترموستات، پرشر سوئیچ هوا و فلوسوئیچ می باشد.

هر کدام از این حسگرها وظیفه اعلام گزارش وضعیت دستگاه را به برد کنترل بر عهده دارند. از دیگر قطعات می توان به قطعات مجری فرمان اشاره نمود که خود دارای شیر کنترل گاز ،فن تخلیه دود ،پمپ سیرکولاسیون و شیر موتور می باشد. این قطعات با توجه به دستوری که از برد کنترل دریافت می کنند، عکس العمل های خاصی را انجام می دهند به طور مثال برد الکترونیک از سنسور پکیج گزارشی دریافت می‌کند که مبنی بر بالا رفتن دما در برد بوده و در نتیجه به سرعت به شیر کنترل گاز دستور قطع و یا کوتاه کردن شعله را می دهد.

قطعات مکانیکی به کار رفته در این نوع پکیج ها خود دارای قطعاتی مانند شعله مبدل حرارتی، محفظه احتراق و خیلی از موارد دیگر می باشند.

قطعات پکیج ایران رادیاتور

معنی ارورهای پکیج ایران رادیاتور

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور پکیج قابلیت گرم کردن ساختمان و همچنین آب مصرفی را دارا می باشد، در نتیجه شرکت های مختلفی در دنیا وجود دارد که انواع مختلفی از آن را وارد بازار نموده اند که از جمله معروف‌ترین آنها، پکیج ایران رادیاتور می باشد. خطاهای بسیار زیادی ممکن است در پکیج مشاهده شود که برخی از آنها قابل برطرف شدن توسط خود شخص هستند و برخی دیگر نیز نیاز به حضور تعمیرکاران متخصص دارند.

معنی ارور های پکیج ایران رادیاتور متفاوت می باشند به گونه‌ای که شما با مشاهده نمودن ارورA01 می توانید بفهمید که علت خرابی این پکیج به دلیل قطع شدن گاز، خراب بودن فندک و یا مشکل در شیر گاز می باشد. به همین منظور ابتدا شما باید منبع گاز ورودی را کنترل کرده و در صورتی که گاز ورودی بسته باشد، آن را باز کنید و در غیر این صورت شما برای رفع این مشکل باید به تعمیرکار مراجعه نمایید.

وقتی پمپ حرارتی پکیج خراب شده باشد و یا اینکه مبدل ثانویه آن دچار رسوب شده باشد، امکان خراب شدن کلید حرارتی نیز وجود دارد و این خطا با ارورA02 نشان داده می شود.

کم شدن فشار ورودی آب در پکیج ها با ارور A04 نشان داده می شود که شما برای برطرف نمودن این خطا ابتدا باید فشارسنج دستگاه را بررسی کنید و آن را بر روی دو تنظیم نمایید.

ارورA06 برای خرابی سنسور های آب مصرفی می باشد که ممکن است به دلایل مختلفی دچار خرابی شده باشد.

همچنین ارور A11وجود مشکل در حسگر دمای سیستم را نشان می دهد که علت آن فاصله الکترود جرقه زن می باشد و یا اینکه حسگر دمای سیستم دچار مشکل و خرابی شده است.

معنی ارورهای پکیج ایران رادیاتور

علت گرم نشدن آب مصرفی پکیج ایران رادیاتور

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور وقتی شما می خواهید به بررسی علت های گرم نشدن آب پکیج بپردازید، قطعاً باید نکاتی را قبل از آن دقت کنید تا تشخیص آن آسان تر شود و در صورت مشاهده نمودن خرابی حتما با تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور مشورت کنید، زیرا این افراد به دلیل سابقه کاری بالایی که دارند، در کار خود جزو بهترین ها می باشند.

یکی از دلایل گرم نشدن آب مصرفی پکیج باز بودن آب مصرفی آن است که توسط سنسورها به خوبی تشخیص داده می شود.

از دلایل دیگر آن می‌توان به خرابی فلوسویچ یا فلومتر اشاره نمود، زیرا در صورت خراب بودن سوپاپ ها، صحیح عمل نمی کنند و نیمه باز هستند.

یکی دیگر از دلایل سرد و گرم شدن آب پکیج است که ابتدا شما باید اقدام به شستشوی مبدل ثانویه و یا اصلی نمایید و یا اینکه حتماً سنسور های مصرفی را چک کنید. نیمه باز بودن فنر بای پس و کم بودن ارتفاع شعله نیز از دیگر دلایل بسیار شایع می باشد. همچنین خراب بودن دیافراگم، خرابی مغزی شیر، خرابی و شکستگی محدود کننده و خیلی از موارد دیگر وجود دارند که هر کدام به نوبه خود باعث گرم نشدن آب مصرفی پکیج ایران رادیاتور می شوند.

هر مشکلی اگر سریع تعمیر شود، مشکلی ایجاد نخواهد کرد ولی اگر رفع نشود ممکن است به بقیه قطعات نیز آسیب وارد کند، شما برای تعمیر برند ایران رادیاتور بهتر است با تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور تماس بگیریدکه از تمام قطعات این برند به طور کامل آگاهی دارد.

علت گرم نشدن آب مصرفی پکیج ایران رادیاتور

علت روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور یکی از علل روشن نشدن پکیج، قطع بودن برق آن می باشد، در نتیجه اگر به برق وصل باشد ولی همچنان پکیج شما روشن نباشد باید پریز برق را مورد بررسی قرار دهید که در صورت مشاهده مشکل باید تعمیر شود، در غیر این صورت مشکل از دوشاخه خواهد بود. اگر دو شاخه را مورد بررسی قرار داده و مشاهده نمودید که دوشاخه نیز سالم می باشد، مشکل سیم کشی داخلی دچار قطعی شده است و شما باید با تعمیرکار تخصصی پکیج ایران رادیاتور تماس بگیرید.

خرابی شمعک از دلایل دیگر روشن نشدن پکیج می باشد. در بیشتر مواقع وقتی با روشن نشدن پکیج مواجه می شوید می توانید ترقه آن را مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که جرقه زدید و مشاهده نمودید که شعله پکیج از خود گاز بیرون داد ولی روشن نشد می توانید از یک کبریت برای روشن کردن آن استفاده کنید.

علت روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور

مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور پکیج یکی از سیستم های بسیار مهم می باشد که برای گرم کردن خانه و آب مورد استفاده قرار می گیرد، در نتیجه کوچک ترین خرابی برای افراد یک مشکل ناخوشایند می باشد و به همین منظور شما با مشاهده نمودن کوچک ترین مشکل باید در رفع نمودن هرچه سریع تر آن اقدام نمایید.

بعضی از پکیج ها با تغییر فصل و تغییر از حالت گرمایش به سرمایش دچار مشکل می شوند.
یکی از مشکلات رایج پکیج گرم نشدن آب می باشد، به طور مثال ممکن است خانه شما دچار افت فشار گاز شده باشد و همین امر مانع از گرم شدن آب شده و عوامل دیگری که بسیار متداول می باشند، پایین بودن فشار آب خانه بوده که کم بودن فشار آب نیز از دیگر دلایل گرم شدن آب در اکثر خانم ها می باشد.

به همین منظور اگر شما به طور متداول با این مشکل مواجه می باشید بهتر است برای ساختمان خود پمپ آب خریداری کنید تا این مشکل را برطرف کنید.

یکی دیگر از مشکلات رایج در پکیج ها چکه کردن آب می باشد که مهمترین علت آن نصب نادرست می باشد، زیرا امکان دارد اتصالات آن به درستی عایق بندی نشده باشد و همین مسئله موجب نشت آب از پکیج خواهد شد.

عامل دیگر که موجب نشت آب می شود ترک خوردن و یا سوراخ شدن مبدل بوده که معمولاً نشتی آب از پکیج باعث افت فشار سیستم نیز خواهد شد، بنابراین بهتر است تا زمانی که تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور برسد پکیج را خاموش نمایید.

مشکلات رایج پکیج ایران رادیاتور

نحوه عیب یابی از پکیج ایران رادیاتور

تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور برای پیدا کردن عیب های پکیج باید به ارورهایی که توسط پکیج نشان داده می‌شود بسیار توجه نمود. با توجه به اینکه پکیج ها انواع مختلفی دارد، هر کدام از آنها ارورهای متفاوتی را هنگام خراب شدن از خود نشان می دهند، در نتیجه در اینجا به صورت مختصر به انواع ارور ها می پردازیم تا اطلاعات شما کامل و جامع گردد.

نحوه عیب یابی دیگر پکیج ها بررسی گردش صحیح آب در سیستم می باشد، زیرا امکان دارد گردش آب به خوبی صورت نگیرد که علت آن اشکال پمپ و پایین بودن فشار بار بوده و همچنین وجود رسوب نیز از دیگر دلایل می باشد.

نحوه عیب یابی دیگر بررسی برد است، زیرا مشکل در برد کنترل از دلایل بسیار شایع خراب شدن انواع پکیج ها می باشد. همچنین اگر ظرفیت پکیج نسبت به ساختمان کم باشد قطعا شما ارورهایی را توسط دستگاه مشاهده خواهید نمود.

اگر شما با هر کدام از این موارد رو به رو شدید حتماً برای درست نمودن پکیج خود به بهترین تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور مراجعه نمایید.